8 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o seksie analnym

Ten poradnik przeczytasz w minutę

Seks analny wymaga nieco więcej troski i uwagi niż zwykły seks penetracyjny z kilku powodów. Podczas gdy pochwa ma właściwości samosmarujące się, odbyt niekoniecznie. To oznacza, że ​​musisz robić to powoli i ostrożnie.

Oto osiem rzeczy, które powinniście wiedzieć, zanim zacznie uprawiać seks analny:

1) Twój partner/ partnerka może czuć, że chce do toalety i to już!

Czasami, jeśli osoba jest niedoświadczona w te „klocki”, może pomyśleć, że faktycznie robi kupę tu i teraz. Twój partner/ partnerka może nawet krzyczeć i ostrzegać cię – i chłopaki, nie wolno wam się śmiać. Dla niektórych osób jest to prawdziwy powód do niepokoju i wstydu.

2) Możesz też zobaczyć odrobinę czegoś niespodziewanego

Nie ma niezawodnego sposobu na zagwarantowanie, że seks analny będzie w 100% czynnością czystą, czy jak to inaczej nazwać – pozbawioną bałaganu. Chyba, że nigdy w życiu nie poszedłeś na „dwójkę –  to po prostu jest czasami nieuniknione. To jak pływanie i oczekiwanie, że nie będziesz mokry.

3) Musisz wejść delikatnie

Pozostając przy nomenklaturze pływackiej, to nie jest rodzaj basenu, do którego można bez strachu strzelać kulami armatnimi. Wchodzisz powoli, krok po kroku, dostosowując się do temperatury wody. Potem może trochę się popluskasz. Pamiętaj, aby komunikować się ze swoim partnerem, aby upewnić się, że oboje czujecie się komfortowo od początku do końca.

4) Mając pod ręką nawilżane chusteczki, oboje poczujecie się swobodniej

Każdy potencjalny bałagan jest częścią umowy. Jednak nie lekceważ ulgi psychicznej, jaką daje świadomość, że w nagłych wypadkach dostępne są wilgotne chusteczki w zasięgu ręki. Polecamy coś z plastikową klapką, którą można obsługiwać jedną ręką. Najlepiej gdyby były to chusteczki bezzapachowe i o neutralnym pH, aby nie powodowały podrażnień. Warto też by były ekologiczne.

Z iloma ludźmi na całym świecie śpią mężczyźni? Polska na szarym końcu

5) Bezpieczny seks jest nadal niezwykle ważny

Używaj prezerwatyw nie tylko dlatego, że seks będzie czystszy, ale dlatego, że seks analny nie jest w żaden sposób bezpieczniejszy od seksu waginalnego.

6) Nie oznacza to, że anal będzie już normą

Dla wielu par seks analny jest czymś wyjątkowym lub jednorazowym. Tylko dlatego, że teraz wpuszcza ciebie tylnym wyjściem, nie oznacza to, że możesz teraz wchodzić i wychodzić, kiedy Ci się podoba. Komunikujcie się ze sobą, aby upewnić się, że oboje jesteście na to chętni — za każdym razem, gdy to robicie.

7) Znajdź odpowiedni rytm

Twoja druga połówka poczuje każdą falę uderzeniową w swoim tyłku. Musisz być spokojny, pełen szacunku i powściągliwy, i upewnij się, że skonsultujesz się ze swoim partnerem przed zmianą prędkości lub intensywności.

8) Nie ma czegoś takiego jak za dużo lubrykantu

To tak, jakby McDonald’s dało ci tonę frytek, które wylewają się z kartonika, a w torbie jest ich jeszcze więcej. Nikt nie będzie się denerwował, że frytek jest za dużo. Idź na całość z lubrykantem. Nawet jeśli na początku wydaje ci się, że nie możesz zjeść więcej frytek, zawsze istnieje szansa, że ​​w połowie będziesz chciał te dodatkowe. Pamiętaj: jeśli nie używasz lubrykantu podczas seksu, robisz to źle.

Alkohol i męskie libido: czy idą ze sobą w parze?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.