Z iloma ludźmi na całym świecie śpią mężczyźni? Polska na szarym końcu

Ten artykuł przeczytasz w 2 minuty

2

Liczba partnerów seksualnych różni się w zależności od kraju. Z badań Statista wynika, że ​​średnia liczba partnerów seksualnych dla mężczyzn wynosi 9,3 w ciągu całego życia.

Turcja staje na podium jako kraj z największą liczbą partnerów seksualnych, przy czym mężczyźni mają tam średnio 14,5 partnerów seksualnych w swoim życiu, czterokrotnie więcej niż średnia w kraju o najniższej średniej – Indiach. Zaraz za nią plasuje się Australia, gdzie australijscy mężczyźni mają średnio 13,3 partnerów seksualnych. Nowa Zelandia zajmuje trzecie miejsce z 13.2.

Stany Zjednoczone znajdują się pośrodku, a mężczyźni w USA mają średnio 10,7 partnerów seksualnych w swoim życiu, nieco powyżej średniej. Wielka Brytania również wypada nieznacznie powyżej średniej z 9,8 partnerami.

Jak widzieliśmy, krajem o najniższej liczbie partnerów seksualnych są Indie, z trzema. Chiny mają drugą najniższą liczbę partnerów seksualnych dla mężczyzn (3,1), Słowacja jest z najniższą średnią w Europie, a trzecią na świecie z 5,4.

Na 6. miejscu od końca jest Polska, z średnim wynikiem 6 partnerek. Poniżej znajdziesz pełne zestawienie.

Dr Earim Chaudry, dyrektor medyczny firmy Manual, skomentował badanie: „Chociaż ludzie w niektórych krajach okazują się mieć więcej partnerów seksualnych niż w innych, ważne jest, aby nie porównywać się z tymi liczbami. Najważniejsze, by zawsze uprawiać bezpieczny, dobrowolny seks, a liczba partnerów seksualnych nie koreluje z poziomem satysfakcji mężczyzny ze swojego życia seksualnego.”

2 Komentarze
  1. Ouvrir un compte Binance mówi

    Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://accounts.binance.com/fr/register-person?ref=DB40ITMB

  2. binance code mówi

    I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://www.binance.info/en/join?ref=V2H9AFPY

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.