O Nas – Mensider, czyli najlepszy portal dla mężczyzn

Mensider – męski portal, który powstał z myślą o mężczyznach otwartych i świadomych, poszukujących sprawdzonych produktów oraz rozwiązań najwyższej jakości. Nasz koncept to nie tylko sklep z wyselekcjonowanymi męskimi rzeczami, ale też autorski i poradnikowy męski magazyn oraz portal online dla mężczyzn, który kompleksowo, a także bez tabu, podchodzi do męskiego zdrowia, ciała oraz pragnień. To wszystko z myślą o męskich potrzebach, dlatego mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Nasze Deklaracje, czyli dlaczego warto do nas zaglądać?

Szukaliśmy w polskim internecie profesjonalnie przygotowanych męskich portali, które sami chcielibyśmy czytać i poza nielicznymi wyjątkami, szybko okazało się, że jest to bardzo zaniedbany obszar. Wartościowych i często aktualizowanych stron dla mężczyzn jest w Polsce jak na lekarstwo. Dlatego postawiliśmy na stworzenie takiego miejsca, do którego sami chcielibyśmy wracać. W ciągu kilku miesięcy powstał pomysł na postawienie portalu i magazynu dla mężczyzn wraz ze sklepem, przeznaczonym dla wymagających facetów.

Mensider Magazine – męski portal, pisany przez i dla mężczyzn, to też miejsce idealne do zakupów. Znajdziesz u nas wyselekcjonowane, sprawdzone i skuteczne produkty przeznaczone z myślą o męskich potrzebach. Stawiamy na wolność wyboru, dlatego znajdziesz u nas zarówno popularne, jak i niszowe marki, rynkowe hity oraz świeże nowości.

Dbałość o środowisko jest dla nas niezwykle ważna, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze przesyłki (pudełka, wypełnienia, inserty oraz inne elementy) były maksymalnie ekologiczne i nadawały się do ponownego użycia w drodze recyklingu. Kładziemy też nacisk na transparentność na każdym etapie zakupów w naszym sklepie. Zależy nam byś zawsze miał pewność co kupujesz oraz gwarancję, że dostaniesz pełnowartościowe męskie produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

Co znajdziesz na Mensider.com?

Męskie kosmetyki (w tym eko-bio) do pielęgnacji brody, do golenia, kremy nawilżające i przeciwstarzeniowe, kosmetyki myjące, olejki, szampony wzmacniające włosy i na łysienie, a także szampony koloryzujące przeznaczone specjalnie dla mężczyzn.

Męskie perfumy oraz wiele innych zmysłowo pachnących męskich produktów.
Produkty SPA & Relaks, idealne na randkę, wspólny wieczór, weekend, prezent.
Akcesoria & Gadżety, na każdą okazję, które spodobają się każdemu mężczyźnie.
Męskie prezenty idealne dla przyjaciela, partnera, kumpla, szefa oraz współpracownika.
Szeroki wybór męskiej galanterii i bielizny, na każdą okazję i na każdą sytuację.

Zestawy męskich kosmetyków dla brodaczy, do cery dojrzałej, do cery suchej, świetne na prezent.

Chyba już wspominaliśmy, ale warto powtórzyć raz jeszcze – męskie porady & nasz autorski magazyn skierowany do mężczyzn.

Nasza wizja

Chcemy być najlepszym męskim portalem, pełnym inspiracji dla każdego nowoczesnego mężczyzny – sklepem i magazynem dla facetów w jednym.
Chcemy sprzedawać maksymalnie dużo jakościowych męskich produktów, w tym ekologicznych, zgodnych ze społeczną odpowiedzialnością.
Poprzez naszą działalność chcemy wspierać naturę i ekologię oraz szacunek i tolerancję wobec ludzi i zwierząt.

Nasza misja

Chcemy stworzyć holistyczne miejsce dla każdego mężczyzny.
Chcemy inspirować mężczyzn do pełniejszego, bardziej świadomego i jakościowego życia bez uprzedzeń.
Chcemy podkreślać jak ważna jest otwartość, tolerancja i szacunek do drugiego człowieka oraz otaczającej nas natury.

Masz Pytania? Pisz

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.