CARLOS ALCARAZ twarzą marki Calvin Klein

Tego newsa przeczytasz i obejrzysz w minutę

Carlos Alcaraz, lider rankingu ATP został twarzą marki Calvin Klein. Najlepszy tenisista świata połączył siły z fotografem Grayem Sorrenti przy kampanii „In Calvins or Nothing” i był w swoim żywiole. Mając imponujące 1,86 m wzrostu, sylwetka Carlosa jak z modela czyniła go idealnym kandydatem do reprezentowania Calvin Klein. Według Calvin Klein, ta seria czarno-białych zdjęć idealnie oddaje pewność siebie i siłę Carlosa, przy jednoczesnym przypominaniu klasycznej seksualności marki.

Tennis player Carlos Alcaraz wears Modern Cotton Low Rise Trunk underwear for Calvin Klein's new Calvins or Nothing campaign.

Carlos Alcaraz odzwierciedla ducha mężczyzny z Calvin Klein, zdejmując swoje Calviny i prezentując nową linię bielizny z 1996 roku. Ta linia jest przemyślnie oparta na kampanii archiwalnej z 1996 roku, z jej słynnym monogramem zamkniętym w ramce. Wykonana z mikrofibry stretch blend z odzyskanych materiałów, dostępna w stylach trunków i slipów, ta kolekcja doskonale oddaje istotę ikonicznej bielizny Calvin Klein.

Revealing a glimpse of his Calvin Klein 1996 trunks, Carlos Alcaraz also wears the brand's 90's Loose Jean for its Calvins or Nothing campaign.

Udając się do studia fotograficznego na kampanię „In Calvins or Nothing”, Carlos Alcaraz prezentuje niektóre z najnowszych modeli jeansów marki. Carlos prezentuje spodnie z linii Standard Straight i 90’s Loose, które odzwierciedlają aktualne trendy z luźniejszym krojem niż to, co widzieliśmy wcześniej. Dzięki tym dwóm krojom na pewno każdy fan marki będzie czuł się wygodnie i na czasie!

In front and center, Carlos Alcaraz rocks the new Calvin Klein 1996 brief for Calvin Klein's Calvins or Nothing campaign.

Mistrz tenisa – Carlos Alcaraz doskonale uzupełnia wizerunek marki Calvin Klein i jego ponadczasowe wartości. Z jego pewnością siebie, siłą i uwielbieniem dla klasycznej seksualności marki, Alcaraz jest naturalnym wyborem do udziału w najnowszej kampanii „In Calvins or Nothing”.

Linia produktów od Calvin Klein doskonale koresponduje z jego stylem, od linii bielizny z 1996 roku po modne jeansy. Carlos Alcaraz na pewno zrobi trwałe wrażenie swoją kampanią reklamową Calvin Klein, a podejrzewamy, że to nie będzie ostatni raz, gdy pojawi się w reklamie mody.

Matthew Noszka na okładce Numero Magazine

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.