Ben Afleck sprzedaje pączki w Dunkin’ Donuts

Ten news przeczytasz w minutę

Miłość Bena Afflecka do kawy Dunkin’ Donuts nie jest tajemnicą. Do tego stopnia, że ostatnio miło zaskoczył swoich lokalnych fanów, obsługując ich w jednym z lokali swojego rodzinnego miasta.

We wtorkowy poranek hollywoodzki aktor znany z „Pearl Harbor”, „Buntownika z wyboru” i „Zaginionej dziewczyny” przez kilka godzin pełnił obowiązki sprzedawcy w jednym z lokali sieci.

Ben Afleck sprzedaje kawe w Dounkin' Donuts

Do tej pory słysząc o tym hollywoodzkim aktorze i kawie z Dunkin’ zazwyczaj przychodziły nam do głowy tylko zabawne memy, na których Ben czasami ma kłopot z utrzymaniem sporych zamówień ze swojej ulubionej sieciówki. Jednak tym razem, zaskoczył wszystkich. Możecie być jednak spokojni – hollywoodzki aktor nie zmienił nagle profesji. W sprzedawcę słodkości wcielił się na potrzeby reklamy, która podobno zostanie wyemitowana podczas nadchodzącego Super Bowl.

 „Byłam zaskoczona i oszołomiona, gdy go zobaczyłam w okienku. Dałam mu 10 dolarów, a on natychmiast mi je zwrócił i wręczył mi mrożoną kawę. Był niesamowicie miły, zabawny i, oczywiście, bardzo przystojny” – relacjonowała w rozmowie z prasą jedna z klientek.

Osoba z bliskiego otoczenia Afflecka ujawniła, że gwiazdor nie tylko wystąpił w nagranym spocie, ale także napisał do niego scenariusz i go reżyserował.

„Ben kocha Dunkin’ Donuts, dlatego ta współpraca jest dla niego tak wspaniałym doświadczeniem. Od początku był bardzo zaangażowany w cały proces i jest niesamowicie podekscytowany tym, że ludzie wkrótce zobaczą efekty jego pracy” – twierdzi źródło cytowane przez „Entertainment Tonight”.

Po wizycie w lokalu Affleck udał się ze słodkim poczęstunkiem do pobliskiej remizy strażackiej. Aktor wręczył strażakom pączki i kawę, po czym odbył z nimi dłuższą pogawędkę, co skrzętnie rejestrowała towarzysząca mu ekipa filmowa. Jak donosi serwis „TMZ”, reklama z udziałem laureata Oscara zostanie wyemitowana podczas nadchodzącego Super Bowl — finałowego meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim National Football League. Wyświetlane wtedy spoty są bardzo drogie, można się więc domyślać, że aktor zarobił krocie na graniu sprzedawcy pączków.

Kraków polską stolicą kulinarną

 

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.