New Balance 8040 najbrzydszymi butami sezonu?

Ten news przeczytasz w minutę

Chciałbym powiedzieć, że widziałem w życiu już wszytko, ale nie spodziewałem się, że faktycznie tak się stanie. Jeden z najnowszych modeli butów bostońskiego producenta odzieży sportowej jest… całkowicie zaskakujący.

Model New Balance 8040 dostępny w trzech kolorystycznych wariantach „Brown”, „Navy” i „Tan”. Co zabawne może sprawiać wrażenie idealnej opcji dla seniorów lub pracowników sklepów budowlanych.

New Balance To Debut The 8040 This Fall

Model inspirowany klasycznymi mokasynami

Zaprojektowana od podstaw cholewka modelu 8040, inspirowana klasycznymi mokasynami, wykorzystuje konstrukcję z zamszu oraz nubuku na jej przedniej części. W butach tych nie znajdziemy też siateczkowych wstawek, a sznurowadła zastąpiono systemem rzepów, co ułatwia ich szybkie zakładanie i zdejmowanie. Bądź co bądź, to bardzo praktyczne rozwiązanie!

Mimo że górna część tych sneakersów jest zupełnie nowa, dolna połowa została przejęta bezpośrednio z modelu 9060 z 2022 roku. Środek podeszwy charakteryzuje się masywną konstrukcją i jest wyposażony w technologię ABZORB i SBS, które zapewniają dodatkową elastyczność i stabilność.

Serniorskie motywy nie tylko w New Balance

New Balance nie jest jedyną marką, która w tym roku stawia na „seniorskie” klimaty. W zeszłym miesiącu Asics ogłosiło, że wprowadza model Life Walker do globalnej dystrybucji. Początkowo buty zaprojektowane dla pracowników ochrony zdrowia i domów opieki w Japonii, do końca tego roku będą one widoczne na nogach każdego ważnego gracza w świecie mody.

Buty Life Walker od Asics
Buty Life Walker od Asics

New Balance 8040 – Kiedy w sklepach?

Model New Balance 8040 ma zostać wprowadzony na rynek tej jesieni w sklepach New Balance oraz u wybranych dystrybutorów na całym świecie. Cena detaliczna jeszcze nie została ogłoszona.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.