10 pozycji seksualnych, gdy oboje macie ochotę na szybki numerek

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

4

Szybki seks to dar od bogów — taki, z którego wielu z nas nie korzysta w wystarczającym stopniu. Nasz harmonogram jest szalenie napięty, poświęcenie zaledwie kilku minut na intymność z partnerem może wydawać się niewykonalnym zadaniem.

Jednak właśnie to sprawia, że ​​szybki seks jest tak niesamowity, nie wspominając już o tym gorącym. Pośpiech, intensywność, strach przed przyłapaniem – wszystkie te czynniki mogą przyspieszyć Twoje tętno i sprawić, że będziesz szalony. Spontaniczność to kolejny czynnik, który sprawia, że ​​szybki numerek jest tak atrakcyjny.

sex in the toilet

Myślałeś, że resztę dnia spędzisz pracując nad raportami, ale zamiast tego dostajesz to słodkie wydanie. Nie wspominając o tym, że szybki seks nadal przynosi korzyści, które wiążą się z dłuższą sesją miłosną , w tym poprawę nastroju, redukcję stresu, wzmocnienie układu odpornościowego i oczywiście wzmocnienie więzi z partnerem.

Gdy ty i twoja druga połówka będziecie w nastroju, ale nie macie zbyt dużo czasu, wypróbujcie jedną z tych dziesięciu pozycji do szybkiego seksu. Nie ma za co!

1. Misjonarz

Czy misjonarz to najbardziej wymyślna pozycja na świecie? Nie, ale czy wykona zadanie, gdy się spieszysz? Tak. Jest powód, dla którego misjonarz jest podstawą w seksualnym repertuarze większości ludzi. To działa. Ta pozycja sprawi, że będziesz ławo stymulować łechtaczkę, co zwiększy prawdopodobieństwo, że ty i ona doznacie orgazmu w tak krótkim czasie, jaki spędzicie razem.

2. Flatiron

Pozycja, w której wchodzisz w partnerkę od tyłu, gdy leży płasko na brzuchu, co pozwala na niesamowicie głęboką penetrację. Zazwyczaj prowadzi do szybkiego orgazmu zarówno dla Ciebie, jak i dla niej, co czyni ją idealną pozycją na szybki numerek. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że twoja partnerka będzie miała orgazm, owiń ramiona wokół jej bioder i baw się jej łechtaczką, podczas gdy uprawiasz z nią seks od tyłu.

Co Polacy oglądają na Pornhubie?

3. Następca tronu

To najlepsza pozycja do oralnych zabaw. Kiedy twoja partnerka siedzi na krześle z rozłożonymi nogami, ty udajesz się do jej królestwa. To świetna pozycja do rozgrzania jej intymnych miejsc językiem i palcami. Twoja partnerka będzie mogła również Ciebie łatwo poprowadzić, mówiąc dokładnie, czego chce. Jest też to dla nich niesamowicie podniecające, gdyż są w stanie zobaczyć cię w pełni między ich udami.

4. Na łyżeczkę

To świetna pozycja do porannego seksu, jeśli nacisnąłeś już przycisk drzemki o jeden raz za dużo. Wchodząc od tyłu, penetruj swoją drugą połówkę, ocierając się o siebie. Łyżeczka daje Wam duży dostęp do jednoczesnej stymulacji sutków, łechtaczki, jąder i innych wrażliwych miejsc.

5. 69

Niezależnie od tego, czy jesteś na podłodze, czy w łóżku, w tej pozycji nie ma żadnych akrobacji. Jest to bardzo łatwe do zrobienia w dowolnym miejscu. Co więcej, 69 jest pozycją, która zapewni, że każdy dostanie na co ma ochotę.

6. Pod prysznicem

Jesteś już spóźniony do pracy, ale czujesz podniecenie, które koniecznie musi znaleźć ujście? Wejdź pod prysznic i uprawiaj seks w tym samym czasie. Poproś partnerkę o oparcie się o ścianę prysznica, z jedną nogą uniesioną do góry. Taki zabieg da Tobie dużo miejsca na wejście (z penisem, wibratorem nadającym się pod prysznic, itp).

7. Seks na biurku

Zasadniczo tę pozycję można wykonać w dowolnym miejscu na płaskiej powierzchni – pomyśl o biurku, blacie, pralko-suszarce, co tylko chcesz. Partnerka siedzi na stabilnej powierzchni i rozkłada nogi, podczas gdy Ty stoisz na podłodze. Kiedy już jesteś w rowku, poproś partnerkę, aby położyła nogi na twoich ramionach aby uzyskać dodatkowy uścisk.

Seks na stole jest hot! Oto jak zrobić to dobrze.

8. Piesek na schodach

Dzięki tej łatwej modyfikacji klasycznego stylu na pieska oboje klęczycie na schodach. Konieczne jest abyś był o stopień niżej od twojej drugiej połówki. Sprawi to, że będziesz idealnie dopasowany, aby przejść od razu do konkretów.

9. Na siedząco

Jeśli twoje ruchy są ograniczone i masz tylko miejsce, aby usiąść, spróbuj zrobić to na siedząco. Ta pozycja jest idealna na szybki numerek w samochodzie lub w innej ciasnej przestrzeni, w której możesz tylko siedzieć.
Oto jak to działa: siadasz, podczas gdy twoja druga połówka wchodzi na górę i siada okrakiem z nogami owiniętymi wokół twojego pasa. To powoduje większe tarcie w porównaniu z tradycyjnym ruchem „góra-dół”.

10. Stojący piesek

Niech twoja druga połówka stanie przed tobą tyłem, zginając się pod kątem 90 stopni. Najlepiej zrób to w pobliżu ściany lub stołu, aby mogła się o coś oprzeć. Następnie wejdź od tyłu.

Dzięki temu masz świetny widok i możesz to zrobić prawie wszędzie. Partner, wchodząc od tyłu, ma dużo miejsca, aby stymulować partnerkę rękami lub zabawką erotyczną, maksymalizując przyjemność, nawet gdy ma się tylko kilka minut. Ta pozycja jest szczególnie dobra do stymulacji punktu G lub prostaty.

4 Komentarze
 1. Create Account mówi

  Cool. I spent a long time looking for relevant content and found that your article gave me new ideas, which is very helpful for my research. I think my thesis can be completed more smoothly. Thank you.

 2. Зарегистрироваться mówi

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://www.binance.com/ru/register?ref=53551167

 3. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/ru-UA/register-person?ref=P9L9FQKY

 4. 토렌트

  … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: mensider.com/10-pozycji-seksualnych-gdy-oboje-macie-ochote-na-szybki-numerek/ […]

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.