Co Polacy oglądają na Pornhubie?

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Trzy najczęściej wyszukiwane hasła na Pornhubie wśród naszych rodaków w 2021 roku to nadal „Polska”, „Hentai” i „MILF”. Okazuje się zatem, że lubimy nasze rodzime klimaty, takie jak u mamy. Popularne wyszukiwania, które dynamicznie rosły to „wielkie dupy” (+339%), „sugar daddy” (+265%) i „cipka” ( +189%).

Kolejne miejsca zajęły dumnie: polskie, lesbijki i anal. Pierwszą dziesiątkę zamykają: cipka, polish, bdsm oraz anime.

W porównaniu z resztą świata polscy odwiedzający są o 221% bardziej skłonni do oglądania kategorii Uniformy, +185% więcej w przypadku Czech i +170% więcej w przypadku treści SFW.

Czytaj też: Pornhub-podsumowuje-2021-rok-najpopularniejsze-wyszukiwania

Wśród kategorii, podobnie jak w latach poprzednich króluje MILF, następnie Lesbijki oraz dojrzałe. Ciekawe co na to nasi obrońcy moralności? Jeśli chodzi o królową wśród gwiazd porno, to upatrzyliśmy sobie Lanę Rhoades (na zdjęciu powyżej, która swoją drogą porzuciła tę branżę na rzecz mediów społecznościowych), Evę Elfie oraz Riley Reid.

 

 

1 komentarz
  1. gate io nedir mówi

    I am sorting out relevant information about gate io recently, and I saw your article, and your creative ideas are of great help to me. However, I have doubts about some creative issues, can you answer them for me? I will continue to pay attention to your reply. Thanks.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.