Seks na stole jest hot! Oto jak zrobić to dobrze.

Ten artykuł przeczytasz w minutę.

0

Sypialnia jest miejscem, w którym najczęściej uprawiamy seks. Są jednak momenty, w których możemy nie dotrzeć do łóżka. Musisz to zrobić na stole w tym momencie i właśnie tam. Hot!

Chociaż seks na stole może wydawać się stosunkowo prosty, w rzeczywistości jest kilka rzeczy, które powinieneś rozważyć przed zdjęciem ubrania i zrobieniem tego w jadalni. W przeciwnym razie może to być nie tylko nieseksowne – możesz nawet zrobić sobie krzywdę. Nie chcesz skończyć z żenującą wycieczką na pogotowie.

Seks w kuchni - Seks

Aby dowiedzieć się, jak zmaksymalizować przyjemność (i zminimalizować ryzyko) podczas seksu na stole, koniecznie czytaj dalej!

Oto porady dotyczące najlepszego możliwego seksu na stole:

1. Dopasuj wysokość do wzrostu

Kiedy uprawiasz seks przy stole, musisz wziąć pod uwagę swój wzrost, wzrost partnerki i samą wysokość stołu. Załóżmy, że próbujesz zrobić zmodyfikowaną wersję stylu „na pieska” z górną częścią ciała partnerki na stole i jej dolną połową poza stołem. Jeśli stół jest zbyt wysoki, będziesz musiał stanąć na palcach. Gdy jest za niski, będziesz w niewygodnym kucaniu. Wybierz stół sięgający do pasa, a osiągniesz najlepsze efekty.

2. Sprawdź solidność stołu.

Ze względów bezpieczeństwa musisz określić, jak wytrzymały jest stół. Nie chcesz być w trakcie wykonywania zadania stół załamał się pod wami. Upewnij się więc, że nogi stołu są mocno osadzone na podłodze. Zanim rzucisz partnerkę na stół, przyciśnij go mocno rękami, aby sprawdzić, czy jest wystarczająco wytrzymały. Jeśli tak, zrób to. W przeciwnym razie znajdź inną powierzchnię. Wyspy kuchenne to zazwyczaj pewniak.

3. Zwróć uwagę na materiał powierzchni stołu.

Szkło może być zbyt śliskie i kruche, nikt z was nie chce skończyć na pogotowiu. Jeśli powierzchnia jest szorstka lub brudna, rzuć na stół koc, aby było wygodniej.

4. Zwiąż swoją partnerkę.

Po upewnieniu się, że stół jest solidny i bezpieczny oraz oczywiście po uzyskaniu jej wyraźnej zgody, stół jest doskonałym miejscem do eksperymentowania. Będziesz potrzebować czterech krótkich kawałków liny (od 1,5 do 3 m). Wiążąc, sprawdzaj siłę ucisku węzła. Nie może być zbyt słaby (partnerka jednak musi czuć jakiś dreszczyk emocji, a nie będzie go czuła, jeśli za chwilę może się sama wyplątać), ani zbyt mocny (żeby nie tamować przepływu krwi). Następnie w ten sam sposób przywiąż ją za kostki nóg. Podczas wiązania przywiąż ręce i nogi partnerki do każdego rogu stołu, aby uzyskać maksymalną ekspozycję.

5. Wyczyść stół, kiedy już będzie po wszystkim.

To nie musi być od razu. Pozwól sobie cieszyć się błogością po stosunku. Ale zanim ty (lub ktokolwiek inny) użyje tego stołu, musisz go wytrzeć i odpowiednio zdezynfekować. Nie chcesz, aby dochodziło do wymiany jakichkolwiek bakterii z przyszłym jedzeniem serwowanym na stole.

6. Rozważ zakup mebli erotycznych.

Jeśli uwielbiasz seks na stole, powinieneś rozważyć zakup mebli erotycznych . Istnieją huśtawki erotyczne, hamaki, stoły, sofy i krzesła specjalnie zaprojektowane do uprawiania seksu. Cholernie fajne, prawda? 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.