Keanu Reeves przekazał 70% swoich dochodów z „Matrixa” na badania nad rakiem

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

Keanu Reeves od dawna jest ulubieńcem hollywoodzkich fanów ze względu na swoją łaskawą osobowość, życzliwość i hojność. Teraz ujawnił, że przekazał 70% swoich zarobków z oryginalnego  Matrixa z 1999 roku na badania nad rakiem.

Według  The New York Post , Reeves zarobił w sumie 45 milionów dolarów na światowym hicie. Zdecydował się przekazać 31,5 miliona dolarów z tej sumy na sfinansowanie badań nad białaczką. W tym czasie młodsza siostra aktora, Kim walczyła z właśnie z białaczką, więc problem był bliski jego sercu. Jednak nawet po jej wyzdrowieniu Reeves kontynuował swoją filantropijną pracę w terenie, zakładając na początku 2000 roku prywatny fundusz na badania nad nowotworami.

Plakat Matrix 1999

Mam prywatną fundację, która działa od pięciu lub sześciu lat i pomaga kilku szpitalom dziecięcym i badaniom nad rakiem”, powiedział Reeves dla Ladies Home Journal w 2009 roku.Nie lubię przypisywać swojego nazwiska do fundacji, po prostu pozwalam jej robić to, co robi”.

Ujawniono, że Keanu Reeves przekazał aż 31,5 miliona dolarów ze swoich zarobków z oryginalnego filmu „Matrix” na badania nad rakiem.

To nie udawana hojność

Zaledwie dwa miesiące temu gwiazdor Johna Wicka podarował wszystkim członkom zespołu kaskaderskiego Rolexa Submariner w podziękowaniu za ich pracę nad serią.

W 2020 roku Reeves wystawił na aukcji 15-minutową randkę na Zoomie ze sobą. Wygraną z aukcji przekazał na letni program Camp Rainbow Gold dla dzieci z Idaho (USA) chorych na raka. Zwycięski oferent zapłacił rzekomo ponad 19 000 dolarów za krótką randkę z hollywoodzkim biciem serca).

3 Komentarze
  1. relaxing sleep music mówi

    relaxing sleep music

  2. binance h"anvisning mówi

    Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://www.binance.info/sv/join?ref=PORL8W0Z

  3. binance mówi

    Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.