Pierścienie na penisa mogą zwiększyć przyjemność w seksie

Ten artykuł przeczytasz w 2min

Prawdopodobnie widziałeś już pierścienie na penisa, znane też jako ringi, na półce w sex shopie lub online. Jednak możesz nie wiedzieć, że pierścień na penisa jest w zasadzie superpokarmem zabawek erotycznych. Zwiększa twoją wydajność i zwiększa przyjemność na wiele różnych sposobów.

W przeciwieństwie do innych zabawek erotycznych, które wymagają intensywnego przygotowania (np. zatyczki analne , masturbatory itp.), możesz łatwo założyć pierścień na penisa w ciągu kilku sekund i być gotowym do pracy.

Pierścień na penisa może poprawić jakość Twojego seksu | mensider
Foto: Getty Images

Okrągła opaska, która owija się wokół podstawy twojego penisa. Pierścień na penisa może nie tylko zwiększyć i opóźnić erekcję, ale może również pomóc ci wytrzymać dłużej podczas seksu, a nawet pomóc twojej drugiej połówce osiągnąć orgazm. Nie wspominając o przyjemności dodatkowego nacisku i stymulacji penisa, podczas korzystania z wibrującego pierścienia. Doświadczasz orgazmu bardziej całego ciała, w przeciwieństwie do orgazmu zlokalizowanego na twoim interesie.

Korzyści z pierścieni na penisa:

1) Pomagają utrzymać erekcję, nawet jeśli na początku masz problemy z jej uzyskaniem

Bez względu na rodzaj zabawki, której używasz, wszystkie działają podobnie: pierścień zatrzymuje krew wewnątrz trzonu penisa, co pomaga utrzymać erekcję. 

Ciasno dopasowany pierścień u podstawy penisa może również pomóc w zapobieganiu „wyciekowi żylnemu”. To rodzaj zaburzeń erekcji, w których tętnice jamiste prącia nie otrzymują wystarczającej ilości krwi podczas podniecenia seksualnego.

2) Zwiększają twoją pewność siebie

Stresowanie się, aby pozostać twardym, może odebrać Ci pewność siebie. Erekcje wymagają relaksu. Używanie pierścienia na penisa może pomóc złagodzić niektóre z tego lęku przed występem.

Pierścień na penisa może również zwiększyć twoją pewność siebie pod względem rozmiaru. Mężczyźni wszystkich rozmiarów mogą skorzystać z dodatkowej krwi w penisie, sprawiając, że ich interesy wyglądają na większe.

Pozycja haka – czy znasz ten łóżkowy hit głębokiej penetracji?

3) Mogą opóźnić i zintensyfikować orgazm

Niektórzy mężczyźni twierdzą, że pierścienie na penisa mogą pomóc opóźnić wytrysk, ściskając obszar wokół podstawy penisa i jąder. Co ma sens: to prawie jak zmodyfikowana wersja techniki ściskania, powszechna taktyka opóźniania orgazmu. Istnieją również pierścienie na penisa, które mają drugi pierścień, który owija się wokół jąder. Ten drugi pierścień pociąga twoje jądra w dół, co pomaga opóźnić wytrysk.

4) Mogą sprawić, że seks będzie lepszy dla twojej partnerki/ twojego partnera

Jeśli twoja partnerka jest kobietą, może potrzebować dodatkowej pomocy w wydostaniu się: tylko niewielki procent kobiet może osiągnąć orgazm dzięki seksowi penetracyjnemu. Wibrujące pierścienie na penisa mogą pomóc stymulować łechtaczkę partnera podczas stosunku. Inne modele pierścieni na penisa mają wbudowane „przedłużacze obwodu”, które sprawiają, że twój penis wydaje się szerszy dla twojego partnera, gdy jesteś w nim.

Rubbabu, Rzucanie kółek, zestaw do zabawy

Czy pierścienie są bezpieczne?

Przez większość czasu tak. Po prostu postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami.

1) Upewnij się, że pasuje

Chcesz, żeby pierścionek był ciasny, ale nie tak ciasny, że czujesz się odrętwiały.

Polecamy regulowany lub rozciągliwy silikon dla nowicjuszy, ponieważ łatwiej je dopasować do swojego rozmiaru.

2) Zdejmij go po 20 minutach

Ten punkt jest bardzo ważny. Penis może zostać trwale uszkodzony, jeśli pierścień zostanie zbyt długo założony. Jeśli poczujesz drętwienie, ból lub zauważysz zmianę koloru skóry, natychmiast go ściągnij.

3) Utrzymuj swój „ogródek”

Sprytnie jest przyciąć lub ogolić włosy łonowe przed przypięciem nowej zabawki. Nic nie psuje nastroju tak, jak niechciany ból spowodowany wyrywaniem włosów podczas zakładania pierścienia na penisa.

Wszystko, co musisz wiedzieć o poppersie i jego bezpiecznym użyciu

6 rodzajów pierścieni na penisa:

1) Regulowane pierścienie

Te pierścienie używają rzepów, zatrzasków lub regulatorów w stylu lasso, które ułatwiają owijanie i zdejmowanie zabawki. Są noszone pod twoją moszną i wokół twojego penisa. Istnieją pod klasyczną postacią lub z dodatkami, np. z elektrostymulacją.

2) Rozciągliwe pierścienie

Zwykle wykonane z miękkiego silikonu. Ten rodzaj pierścienia to zamknięte koło. Rozciągasz pierścień, aby owinąć go wokół penisa i pod moszną. Są popularnym wyborem, ponieważ można je łatwo zdjąć. Jednak z powodu braku możliwości ich regulacji, mogą nie być tak dopasowane, jak by życzył sobie tego użytkownik.

3) Wibrujące pierścienie

Wibrujące pierścienie są wyposażone w mały silniczek, który zapewnia niesamowite wrażenia Tobie i Twojej drugiej połówce. Niektórzy mężczyźni kochają wibracje, ale najczęściej mają pomóc one kobiecie osiągnąć intensywniejszy punkt kulminacyjny łechtaczki. W przeciwieństwie do innych pierścieni z tej listy, wibrujące pierścienie są zwykle noszone u podstawy penisa, ale nie poniżej jąder.

Stymulowanie łechtaczki za pomocą wibrującego pierścienia może wymagać trochę praktyki. Być może będziesz musiał pozostać głęboko w partnerce, pracując biodrami z boku na bok, zamiast wchodzić i wychodzić. Misjonarz i jeździec najlepiej współpracują z wibracyjnymi pierścieniami na penisa, jeśli chodzi o doznania łechtaczkowe.

Wibrujący cockring Fifty Shades of Grey

4) Pierścienie stalowe

Pamiętaj, one nie są dla początkujących. Są noszone u podstawy penisa i za moszną. Zachowaj ostrożność przed użyciem jednego z nich. Jeśli mężczyzna używa takiego, który jest zbyt mały dla jego zdolności erekcji, może to spowodować uszkodzenie penisa.

Te pierścienie są przeznaczone do noszenia przez cały dzień, ale muszą być odpowiednio dobrane.

Czy popularność gadżetów erotycznych rośnie?

5) Pierścienie na penisa i jajka

Niektóre pierścienie  mają w rzeczywistości dwa pierścienie. Jeden, który owija się wokół podstawy twojego penisa, a drugi, który owija się wokół twoich jąder. Te pierścienie są świetne dla osób, które lubią stymulację jąder podczas seksu. Te pierścienie są również szczególnie pomocne w opóźnianiu wytrysku, ponieważ odciągają jądra od ciała.

6) Pierścień z zatyczką analną

Istnieją pewne pierścienie na penisa, które łączą się z zatyczką analną. To oferta dwa w jednym! Umieszczasz pierścień na penisie wokół swojej podstawy, a następnie wkładasz korek analny, aby uzyskać dodatkową stymulację.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.