Pozycja haka – czy znasz ten łóżkowy hit głębokiej penetracji?

Nie musisz opanowywać każdej pozycji seksualnej z kamasutry, aby uprawiać dobry seks. Jednak posiadanie kilku opcji rotacji może naprawdę pomóc zachować pikantność.

Aby uniknąć łóżkowej nudy, wiele par z chęcią eksperymentuje w seksie,  poszukując atrakcyjnych pozycji do uzyskania jeszcze większej przyjemności. Mając to na uwadze, porozmawiajmy o jednej z pozycji, która cieszy się wyjątkowym uznaniem: pozycji haka.

Pozycja haka

Pozycja Haka prawdopodobnie istnieje odkąd ludzie uprawiają seks, ale prawdopodobnie nie przyciąga takiej uwagi, na jaką zasługuje. Prawdopodobnie ze względu na swoją nieco prostą naturę. Być może znasz to jako pozycję „na pagony”. Tak więc, jeśli chcesz zagłębić się i poczuć więcej przygód w łóżku, oto co musisz wiedzieć o tej pozycji.

Jak wygląda pozycja haka?

Zasadniczo Hak jest wtedy, gdy przyjmujesz klasyczną pozycję misyjną, tylko zamiast nóg partnera przyjmującego leżącego na łóżku, jego nogi idą prosto w górę nad ramionami partnera penetrującego – wizualnie trochę jak haczyk na ryby. W tej pozycji możesz uprawiać seks waginalny lub analny.

Ta pozycja jest nieco bardziej akrobatyczna, ale nie jest zbyt akrobatyczna , jeśli wiesz, co mamy na myśli. Jest to w zasadzie podrasowane podejście do pozycji misjonarskiej – misjonarz plus.


Założenie nóg na ramiona partnera stwarza możliwość głębszej penetracji niż pozwala na to bezpośredni misjonarz.


Pozycja haka - mensider

Jak zabrać się do pozycji haka?

Teraz, gdy masz już wizualizację tego, jak ta pozycja powinna wyglądać, przeanalizujmy, jak faktycznie to robisz. Możesz dostać się do tej pozycji na kilka różnych sposobów. Możesz przejść z pozycji misjonarskiej, w której osoba leżąca przenosi nogi na ramiona partnera. Partner penetrujący może również sam przejąć kontrolę i podnieść nogi osoby leżącej i bawić się w byciem dominującym.

Jakie są zalety pozycji haka?

Największą zaletą tej pozycji jest możliwość wejścia głębiej podczas penetracji – naprawdę. Ponadto zwężona pozycja nóg nieznacznie zwęża kanał pochwy lub odbytu, dzięki czemu obydwie strony mogą odczuć większą przyjemność. Jest to również świetna pozycja dla wszystkich Księżniczek i Księciuni, którzy nie lubią w łóżku wykonywać mnóstwa pracy.

Osoba „dająca” może w tej pozycji przejąć większą kontrolę. Może trzymać uda lub talię osoby, która ją penetruje, aby mogła wejść tak głęboko, jak chce. Jeśli chce, aby partner wszedł jeszcze głębiej, może lekko unieść biodra lub skrzyżować kostki za sobą. Dodatkowe korzyści dla dawcy? Są w stosunkowo wygodnej, wyprostowanej pozycji (dla większości ludzi).

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Penetracja analnej w pozycji haka:

Jeśli zdecydujesz się na seks analny w pozycji haka, upewnij się, że masz pod ręką trochę lubrykantu, ponieważ odbyt nie smaruje się naturalnie. Zanim przenikniesz we wnętrze swojej połówki, rozgrzej jej odbyt palcami lub językiem. To ważne,gdyż ta pozycja wymaga bardzo głębokiej penetracji i działa tylko wtedy, gdy osoba dająca jest pobudzona, zrelaksowana i gotowa. Pamiętaj, aby komunikować się podczas całego stosunku. Jeśli coś jest bolesne lub niewygodne, przerwij to, co robisz, zrób chwilę przerwy i spróbuj ponownie (jeśli chcesz).

 

Jeśli ta pozycja ci nie odpowiada, istnieje wiele innych. Nie musimy robić każdej pozycji seksualnej na świecie. Zawsze słuchaj swojego ciała, komunikuj się ze swoim partnerem i bądź gotów pójść dalej i spróbować czegoś innego, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.