Nowy, zachwycający zwiastun „House of Gucci”

Ten artykuł przeczytasz w 2 minuty

2

Nowy zachwycający zwiastun „House of Gucci” zapowiada nie lada gratkę dla kinomanów.

Na ten film czekają już nie tylko amatorzy mody i stylu, marki Gucci oraz samej Lady Gagi, która poza talentem muzycznym, zdaje się poprawiać swój warsztat aktorski z filmu na film, ale i wszyscy ci, którzy są spragnieni niebezpiecznych historii opartej na faktach. Film „House of Gucci” to historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci.

Nowy, zachwycający zwiastun „House of Gucci” podkreśla dramaturgię i dynamikę filmu. Blichtr, bogactwo, zapierające dech w piersiach widoki, wnętrza oraz stroje i to wszystko okraszone walką o władzę i wpływy.

Reklama

Gdyby tego było ci mało, zwiastun zawiera również stoki narciarskie, motocykle, haute couture i włoską odpowiedź na Studio 54. „Nie uważam się za osobę szczególnie etyczną” – mówi Patrizia (Lady Gaga) kręcac łyżką podczas picia cappuccino après ski. „Ale jestem sprawiedliwa. Podpisuję się pod niekonwencjonalnymi karami.”

W dodatku w towarzystwie takich gwiazd, jak: Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons oraz Al Pacino. A jak dołożymy jeszcze, że wszystko wyreżyserował Ridley Scott? Nie wiem jak Wy, ale my czekamy na premierę tego dzieła, które w Polsce pojawi się na ekranach kin już 24 listopada!

Jak donoszą producenci filmu, zdjęcia do niego kręcone były głównie w Rzymie, Mediolanie i we Florencji oraz nad niezwykle bajkowym jeziorem Lako di Como. Za filmowe plenery posłużyły także włoskie Alpy.

Może też Ci się spodobać: Najlepsze filmy na Halloween na Netflix

Zobacz poniżej nowy zwiastun „House of Gucci”

2 Komentarze
  1. bir binance hesabi acin mówi

    I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/tr/register-person?ref=YY80CKRN

  2. Iscriviti mówi

    I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/it/register-person?ref=V2H9AFPY

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.