Netflix w Kwietniu 2024: Co Nowego?

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Kwiecień na Netflixie zapowiada się wyjątkowo interesująco, oferując szeroki wybór nowości, które z pewnością przyciągną uwagę wielu widzów. Wśród zapowiedzi znajdują się zarówno długo oczekiwane premiery filmów i seriali, jak i powroty starych hitów.

Netflix, jak co miesiąc, udowadnia, że potrafi zaskakiwać i dostarczać treści, które przemawiają do szerokiej gamy widzów. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem głębokich dramatów, szukasz lekkiej rozrywki, czy potrzebujesz inspiracji modowej kwiecień na tej platformie streamingowej z pewnością nie zawiedzie.

Poniżej przedstawiamy przegląd najciekawszych premier, które mogą szczególnie przyciągnąć Waszą uwagę na platformie Netflix.

Nowe Seriale i Filmy:

„Ripley”

Tom Ripley (Andrew Scott), oszust z Nowego Jorku, zostaje wynajęty przez pewnego bogacza, aby nakłonić jego syna do powrotu z Włoch. Miniserial na podstawie bestsellerów Patricii Highsmith.
Premiera już 4 kwietnia na Netflix

„Mocny temat”

Gillian Anderson w roli dziennikarki w filmie ujawniającym kulisy wywiadu z księciem Andrzejem
Premiera już 5 kwietnia na Netflix

„Rebel Moon – część 2: Zadająca rany”

Druga odsłona kosmicznej sagi Zacka Snydera, która kontynuuje opowieść o rebelii przeciwko tyranii​. Gdy zbuntowani wojownicy przygotowują się do walki z siłami Macierzy, zadzierzgują się trwałe więzi, objawiają się bohaterowie i rodzą się legendy. Film Z. Snydera.
Premiera już 19 kwietnia na Netflix

„Martwi detektywi”

Serial z uniwersum Sandmana, gdzie duchy i jasnowidzka rozwiązują nadprzyrodzone zagadki. Czy nawiedza Cię natrętny duch? Albo demon ukradł Ci najważniejsze wspomnienia? Czym prędzej dzwoń po martwych detektywów.
Premiera już 25 kwietnia na Netflix

Powroty i Klasyczne Tytuły:

„Seks w wielkim mieście: Sezon 1-6”

Wszystkie sześć sezonów kultowego serialu o przygodach czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Carrie Bradshaw, nowojorska felietonistka pisząca o życiu intymnym, próbuje się odnaleźć w świecie uczuć z pomocą przyjaciółek — Mirandy, Charlotte i Samanthy.
Już od 1 kwietnia na Netflix

„Sherlock: Sezon 1-4”

Powrót na Netflix wszystkich czterech sezonów brytyjskiego serialu z Benedictem Cumberbatchem w roli detektywa. We współczesnej adaptacji powieści Doyle’a słynny detektyw i mistrz dedukcji pracuje w Londynie jako biegły i przenikliwy konsultant inspektora Lestrade’a.
Już od 1 kwietnia na Netflix

Inne Warte Uwagi Produkcje:

„Rzeźbiarz łez”

Opowieść o zakazanej miłości między dwójką sierot, które łączy wyjątkowa więź​ . Po trudnych latach w sierocińcu Nica i Rigel trafiają do jednej rodziny — i zdają sobie sprawę, że ciągnie ich do siebie zaskakujące uczucie, któremu nie mogą się oprzeć.
Premiera już 4 kwietnia na Netflix

„Między nami ściana”

Hiszpański romcom. Valentina jest młodą pianistką zaczynającą nowy rozdział w życiu. Jej sąsiad David — wynalazcą, który nienawidzi hałasu. A cienka jak papier ściana wkrótce zostanie ich swatką.
Premiera już 12 kwietnia na Netflix

Zarezerwuj ulubione miejsce na kanapie

To miesiąc, w którym każdy z nas znajdzie chwilę na odkrywanie nowych światów z kanapy swojego salonu. Czy to będzie wampiryczna komedia, dramatyczna podróż w głąb ludzkiej psychiki, czy też inspirująca opowieść o sile marzeń i wytrwałości – Netflix ma to wszystko. Więc przygotuj popcorn, zarezerwuj ulubione miejsce na kanapie i daj się ponieść światu rozrywki, który czeka na Ciebie w kwietniu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.