„Prince Charming” – gejowskie realityshow podbiło playera!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Prince Charming można oglądać w serwisie Player.pl od 12 października. Nie minął jeszcze miesiąc, a program osiąga wyższe wyniki oglądalności niż zakładano.

Od dzisiaj (02.11.2021) program będzie można oglądać również w TTV. „Prince Charming”będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 22.30.

Na czym polega program?

Uczestnikami Prince Charming jest 13 polskich gejów, walczących o względy tytułowego „księcia”. Na hiszpańskim lądzie, panowie odcięci od świata zewnętrznego zabiegają o względy tytułowego bohatera. Zadaniem Jacka Jelonka – księcia –  jest przeprowadzanie spotkań grupowych oraz randek z każdym z uczestników. Książę będzie eliminować z programu kolejnych mężczyzn, z którymi „nie kliknęło”. W finale programu będzie musiał podjąć decyzje, z którym z facetów chce stworzyć dłuższą relację.

Prince Charming”: Tajemnicza przesyłka – WieleLiter.pl

Finał zobaczymy w tym samym czasie w TTV i Player.pl

Prince Charming miał być dystrybuowany wyłącznie w Player.pl. Nie minął jednak jeszcze miesiąc, a program osiąga wyższe wyniki oglądalności niż zakładano. TVN Grupa Discovery zadowolona z wyników oglądalności w trybie nagłym wprowadza program do emisji telewizyjnej. Gay Show od 2 listopada nadawać będzie stacja TTV. Program będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 22.30.

Prince Charming to format Player Original, jego podstawowym miejscem dystrybucji jest Player. Niemniej nasza siła leży w tym, że w ramach TVN Grupa Discovery mamy wiele platform i kanałów dotarcia do widza, jesteśmy także bardzo elastyczni. Stąd zmiany w sposobie emisji różnych formatów – np. wrzucenie ich do ramówek naszych kanałów TV – są co do zasady zawsze możliwe” – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl

2 Komentarze
  1. gateio mówi

    I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

  2. 20bet mówi

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.