„Prince Charming” – gejowskie realityshow podbiło playera!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

Prince Charming można oglądać w serwisie Player.pl od 12 października. Nie minął jeszcze miesiąc, a program osiąga wyższe wyniki oglądalności niż zakładano.

Od dzisiaj (02.11.2021) program będzie można oglądać również w TTV. „Prince Charming”będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 22.30.

Na czym polega program?

Uczestnikami Prince Charming jest 13 polskich gejów, walczących o względy tytułowego „księcia”. Na hiszpańskim lądzie, panowie odcięci od świata zewnętrznego zabiegają o względy tytułowego bohatera. Zadaniem Jacka Jelonka – księcia –  jest przeprowadzanie spotkań grupowych oraz randek z każdym z uczestników. Książę będzie eliminować z programu kolejnych mężczyzn, z którymi „nie kliknęło”. W finale programu będzie musiał podjąć decyzje, z którym z facetów chce stworzyć dłuższą relację.

Prince Charming”: Tajemnicza przesyłka – WieleLiter.pl

Finał zobaczymy w tym samym czasie w TTV i Player.pl

Prince Charming miał być dystrybuowany wyłącznie w Player.pl. Nie minął jednak jeszcze miesiąc, a program osiąga wyższe wyniki oglądalności niż zakładano. TVN Grupa Discovery zadowolona z wyników oglądalności w trybie nagłym wprowadza program do emisji telewizyjnej. Gay Show od 2 listopada nadawać będzie stacja TTV. Program będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 22.30.

Prince Charming to format Player Original, jego podstawowym miejscem dystrybucji jest Player. Niemniej nasza siła leży w tym, że w ramach TVN Grupa Discovery mamy wiele platform i kanałów dotarcia do widza, jesteśmy także bardzo elastyczni. Stąd zmiany w sposobie emisji różnych formatów – np. wrzucenie ich do ramówek naszych kanałów TV – są co do zasady zawsze możliwe” – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl

4 Komentarze
 1. gateio mówi

  I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

 2. 20bet mówi

  Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

 3. cozy winter ambience mówi

  cozy winter ambience

 4. labākais binance norādījuma kods mówi

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://www.binance.info/lv/join?ref=GJY4VW8W

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.