LaMelo Ball i PUMA MB.01 'Galaxy’ celują w kosmos

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Not From Here” to jedna z osobistych mantr wschodzącej supergwiazdy LaMelo Balla, więc wydaje się, że PUMA przygotowała kosmocentryczną wersję „Galaxy” na swoim charakterystycznym bucie MB.01

Na boisku rozgrywającemu Charlotte Hornetsowi nigdy nie brakuje pewności siebie. Podobnie jak jego sneakersy, które pokryte są astralnymi nadrukami i mienią się kosmicznymi kolorami!

LaMelo Ball Sitting PUMA MB.01 Galaxy Sneakers Campaign 2022

Na cholewce znajduje się nadrukowana grafika galaktyki, zaakcentowana haftem przypominającym skrzydła. Na przedniej części buta i na języku znajdują się jaskrawe fluorescencyjne kolory, takie jak zielony i pomarańczowy. Dodatkowo pojawiają się także znane hasła, takie jak „Not From Here” i „1 of 1”, otaczające dużą uskrzydloną grafikę inspirowaną tatuażem na nodze LaMelo. Aby jeszcze bardziej spersonalizować ten model, na pięcie buta pojawia się imię sportowca.

Biały blask: kontrowersyjna historia Abercrombie & Fitch już na Netflix

PUMA MB.01 Galaxy Sneakers

Buty z zastrzeżoną technologią PUMA

Z punktu widzenia wydajności, MB.01 wykorzystuje piankę NITRO — prawnie zastrzeżoną technologię PUMA, która łączy w sobie szybkość reakcji i komfort. Została stworzona z myślą o mocnych graczach, takich jak LaMelo. MB.01 ma również specjalnie skonstruowaną, plecioną cholewkę z przewiewną siateczką, która zapewnia wsparcie, ultralekkość i pełną przyczepność, co wpływa na lepszą trwałość i przyczepność.

LaMelo Ball PUMA MB.01 Galaxy Sneakers Campaign

PUMA wybiera George’a Russella na ambasadora marki

PUMA MB.01 'Galaxy’ – kiedy premiera?

Kolekcja zadebiutuje 29 kwietnia 2022r. na PUMA.com, we flagowym sklepie PUMA NYC oraz w Foot Locker, Foot Locker Canada, Kids Foot Locker i Champs Sports.

LaMelo Ball Basketball Court PUMA MB.01 Galaxy Sneakers

 

PUMA MB.01 „Galaktyka”

PUMA MB.01 „Galaktyka”

PUMA MB.01 „Galaktyka”

PUMA MB.01 „Galaktyka”

PUMA MB.01 „Galaktyka”

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.