PUMA wybiera George’a Russella na ambasadora marki

Ten artykuł przeczytasz w minutę

PUMA ogłosiła, że ​​kierowca Formuły 1 George Russell będzie ambasadorem marki. Młoda brytyjska gwiazda to kierowca zespołu Mercedes-AMG Petronas Formula One Team. Doskonale pasuje do PUMA, jako rozszerzenie jej oferty dotyczącej stylu życia i wydajności. 

„Nie ma dnia, w którym bym nie trenował” — wyjaśnia Russell. „PUMA to marka, którą noszę od wielu lat, używam jej podczas ćwiczeń, rekreacyjnie i oczywiście za każdym razem, gdy jestem w samochodzie Formuły 1 Mercedes-AMG Petronas”. W oświadczeniu 24-letniego kierowcy Formuły 1 przeczytamy również: „Mam świetne relacje z marką, a bycie w końcu oficjalnie częścią rodziny PUMA to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Nie mogę się doczekać naszej wspólnej podróży”.

George Russell PUMA Brand Ambassador 2022

GEORGE RUSSELL X PUMA

George Russell mówi o korzyściach płynących ze współpracy ze znaną i niezawodną marką, taką jak PUMA, pod względem osiągów:

„Kombinezony i inne elementy, które nosimy w samochodzie, są z wielu powodów niezwykle ważne z perspektywy osiągów” — mówi Russell. „Po pierwsze waga, wszystko, co jest założone lub w samochodzie, musi być jak najlżejsze. Ściśle współpracujemy z PUMA, aby być pewnym, że cały nasz osprzęt wyścigowy jest tak precyzyjnie opracowany i skonstruowany, jak samochód”.

Mówiąc o wysokich osiągach, Russell kontynuuje: „Po drugie komfort. Każdy element, który nosimy, czy to kombinezony, buty, rękawiczki – wszystko musi pasować idealnie. W intensywnym otoczeniu kokpitu nawet najmniejsze problemy z dopasowaniem mogą rozpraszać uwagę podczas jazdy z prędkością 300 km/. PUMA bardzo blisko ze mną współpracuje, aby zapewnić zoptymalizowany komfort i wydajność”.

PUMA brand ambassador George Russell.

„To przyjemność powitać George’a Russella w rodzinie PUMA. Jego podejście do ciężkiej pracy i dążenia do najlepszych wyników jest częścią mantry „Forever Faster” firmy PUMA” – powiedział James Clark, szef marketingu sportowego i operacyjnego w firmie PUMA. „Przeżyjemy wspólnie udane lata, wprowadzając innowacje w sprzęcie wyścigowym i wyznaczając trendy stylu życia w sportach motorowych. Wspaniały i autentyczny charakter George’a jest tym, czego szuka PUMA. Jest też naprawdę miłym facetem. Z wyścigowego punktu widzenia George już udowodnił swoją konkurencyjność i szybkość. Ma ogromny potencjał i nie możemy się doczekać, aby wesprzeć go w 100% w jego karierze.

Dla nowego ambasadora PUMA rok 2022 to ekscytujący czas ze wspaniałymi perspektywami: „Moim celem na ten rok jako kierowcy wyścigowego jest ciągłe doskonalenie się. Myślę, że będzie to niezwykle trudny rok z kilkoma naprawdę dużymi zmianami w Formule 1 i muszę bardzo dostosować się do sytuacji i naprawdę ciężko pracować z moim zespołem.”

 

Źródło: Materiały prasowe

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.