Chris Hemsworth nie jadł mięsa przed sceną pocałunku z weganką Natalie Portman

Ten news przeczytasz w minutę

Nie jest tajemnicą, że aktorzy Marvela często przestrzegają surowych diet i ćwiczeń, przygotowując się do kręcenia intensywnych sekwencji walki superbohaterów.

Jednak Chris Hemsworth może być pierwszym, który znacząco zmienił swoją dietę, przygotowując się do sceny pocałunku z Natalie Portman.

A woman and man dressed in superhero armor and red capes. She has a giant hammer.

W niedawnym wywiadzie dla Capital FM, Natalie Portman ujawniła, że jej miłosna scena na ekranie wycięła mięso z  typowo mięsnej diety Hemswortha. Wszystko dlatego, gdyż pamiętał, że Natalie jest weganką.

„W dniu, w którym mieliśmy scenę pocałunku, [Hemsworth] nie jadł tego ranka mięsa, ponieważ jestem weganką” – powiedziała Portman. „Normalnie je mięso średnio co pół godziny. To było takie przemyślane. To nie jest coś, o co byłabym zła lub na czym mi zależało, ale on był po prostu troskliwy. To bardzo miła osoba.

Wyreżyserowana przez Taika Waititi, czwarta część serii „Thor” przedstawia postać Portman, Jane Foster, przekształcającą się ze znakomitej astrofizyk i astronomki, która kiedyś umawiała się z Thorem, w znakomitą astrofizyk i astronomkę, który kiedyś umawiała się z Thorem, a teraz ku jego zdziwieniu – posługuje się jego magicznym młotem, Mjolnirem, nie gorzej niż on sam.

Ona nie jest już dziewczyną na uboczu,„ laską Thora”, powiedział Waititi dla The Times na początku tego miesiąca. „Wraca jako jako silna, potężna kobieta, która trzyma teraz młot i sama jest super bohaterką”.

4 rodzaje jedzenia zwiększających libido – część 1

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.