Youtuber odzworował Squid Games

Ten artykuł przeczytasz w 2 minuty

6

Myślicie, że odwzorowanie świata serialu Squid Games w realnym życiu nie jest możliwe? Patrzcie i uczcie się od najbardziej rozrzutnego Youtubera na świecie – MrBeast’a. Ten jak zapowiadał, tak zrobił i w dodatku udało mu się to perfekcyjnie! Konkurencje szalonej gry koreańskiej produkcji Netflixa, były dokładnie takie same i wzbudzały niemal identyczne emocje, jak te na ekranie, z jednym małym wyjątkiem. Tym razem nikt nie zginął. Za to nagroda była całkiem realna. Zwycięzca zgarnął 456 000 $, czyli ponad 1,8 mln złotych. Efekt całości robi naprawdę ogromne wrażenie.

Squid Games jak żywe za ogromne pieniądze

Sam twórca przyznał się, że na realizację projektu wydał ok. 3,5 mln dolarów. Efekt jest lepszy niż można przypuszczać. Dyscypliny są pięknie odwzorowane, a zawodnicy odpadają jeden za drugim, podobnie jak w serialu. Wprawdzie nikt tu nie zostaje postrzelony, ale i tu niespodzianka – wszyscy mają na sobie urządzenia, które symulują strzał w brzuch. Wszystko jest dokładnie tak jak w serialu – zabawa w czerwone/zielone światło, gra w słodycze o strukturze plastra miodu, przeciąganie liny, szklany most… Zresztą zobaczcie sami! Produkcja już zajmuje pierwsze miejsce na karcie czasu serwisu YouTube.

6 Komentarze
 1. gate io mówi

  After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

 2. calm music mówi

  calm music

 3. Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://www.binance.info/ru/join?ref=53551167

 4. Anonim mówi

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://accounts.binance.com/ur/register?ref=P9L9FQKY

 5. binance mówi

  Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

 6. Junet mówi

  Great write-up! Your analysis is spot-on. For those wanting to explore more, this link is helpful: FIND OUT MORE. What are your thoughts?

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.