„Sukcesja” – nadchodzi nowy sezon! Kendall i Logan Roy pokażą na co ich stać!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Sukcesja – przebojowy hit HBO zakończył swój drugi sezon szokującym zwrotem akcji, a skłóceni Royowie są gotowi na więcej rodzinnych zawirowań w zwariowanym dramacie Jessego Armstronga.

Drugi sezon przeboju HBOSukcesja” zakończył się szalonym zwrotem akcji w wykonaniu Kendalla, który w końcu stanął w obronie samego siebie i odmówił pokornego przyjęcia odpowiedzialności za złe uczynki całego imperium Waystar Royco.

Sukcesja - logan roy
fot. HBO

W szokującym zwrocie serialu, Kendall zdecydował się wykorzystać konferencję prasową, aby a) nie robić tego, co kazał mu tata i b) stać się Royem, z którym należy się liczyć. Co teraz? Gdy zdobywca Emmy przygotowuje się do rozpoczęcia trzeciego sezonu, bitwa Kendall vs. Logan wykazuje zerowe oznaki słabnięcia, a pierwszy zwiastun kolejnego sezonu wskazuje, że będziemy go oglądać w dużych emocjach.

Nowe twarze serialu

Trzeci sezon bezwzględnego przeboju małego ekranu doda wielu nowych, fascynujących członków obsady. Na ekranie pojawią się Adrien Brody, Alexander Skarsgård, Sanaa Lathan, Linda Emond i koreańska gwiazdę muzyki Jihae. Lathan gra Lisę Arthur, znaną i dobrze ustatkowaną nowojorską prawniczkę. Edmond wciela się w Michelle-Anne Vanderhoven, starszego doradcę Białego Domu. Jihae występuje jako czołowy konsultant ds. public relations. Skarsgård będzie powracał gościnnie jako Lukas Matsson, dyrektor generalny i założyciel nowych technologii. Brody gra Josha Aaronsona, miliardera-inwestora-aktywistę, który odgrywa kluczową rolę w walce o własność Waystar.

Sukcesja 3 – Kiedy i gdzie premiera?

Trzeci sezon „Sukcesji” pojawi się na HBO jesienią tego roku. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun nowego sezonu.

 

2 Komentarze
  1. gate io giriş mówi

    I am sorting out relevant information about gate io recently, and I saw your article, and your creative ideas are of great help to me. However, I have doubts about some creative issues, can you answer them for me? I will continue to pay attention to your reply. Thanks.

  2. binance推薦代碼 mówi

    Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://www.binance.info/zh-TC/join?ref=JHQQKNKN

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.