Wiedźmin: Pogromca Potworów. Premiera nowej gry!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Niejeden z fanów gier zastanawiał się, kiedy będzie premiera nowej gry Wiedźmin: Pogromca Potworów. Z uzyskanych informacji wynika, że nastąpi to już niedługo! Kiedy dokładnie? Jaka będzie cena oraz wymagania sprzętowe?

 

Fani gier komputerowych w Polsce i na świecie okazali wielkie zainteresowanie Wiedźminowi. Za jedną z najlepszych gier wszech czasów uznawany jest m.in. Wiedźmin 3: Dziki Gon. CD Projekt RED postanowił iść za ciosem i nie marnować okazji. Z uzyskanych informacji wiemy, że prace nad premierą mobilnej gry są w finałowym etapie. Kiedy premiera? Ile kosztuje? Jakie są wymagania sprzętowe?

Wiedźmin: Pogromca Potworów
Fot. CD Projekt

Wiedźmin: Pogromca Potworów. Data premiery

Nowy Wiedźmin ma być prowadzony w rozszerzonej rzeczywistości i działać podobnie jak Pokemon GO. Będzie dostępny dla wszystkich użytkowników iOS i Android. Premiera gry Wiedźmin: Pogromca Potworów została zaplanowana na 21 lipca 2021 roku.

Wiedźmin: Pogromca Potworów. Wymagania sprzętowe

Jeżeli chodzi o wymagania sprzętowe Waszych smartfonów, to te raczej nie są bardzo wyśrubowane. Aby bez większych problemów, zagrać w Wiedźmina na Androidzie wystarczy:

  • oprogramowanie Android 9.9 (Pie)
  • CPU: Spandragon 665 Octa-core
  • GPU: Adreno 618
  • RAM: 4 GB

na systemie iOS:

  • oprogramowanie iOS 11.0 lub nowsze
  • ilość wolnej pamięci: 1,5 GB
  • Model 6S lub nowszy

Wiedźmin: Pogromca Potworów. Cena

Wiedźmin: Pogromca Potworów będzie grą bezpłatną dostępną w sklepach Google Play oraz AppleStore. Chodzą jednak słuchy, że za niektóre ithemy gracze będą musieli zapłacić — czy tak faktycznie będzie i jakie będą ceny — tego dowiemy się w dniu premiery.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.