Snoop Dogg rzuca zioło!

Tego newsa przeczytasz w minutę

Snoop Dogg rzuca zioło, internet wrze! Snoop Dogg, znany również jako Calvin Broadus, ogłosił na portalu społecznościowym X, że zdecydował się rzucić palenie marihuany po długich rozważaniach i rozmowach z rodziną.

Snoop Dogg zatrudniał joint rollera

Ten fakt jest dla wielu zaskakujący, ponieważ marihuana była nieodłącznym elementem życia i wizerunku 52-letniego Snoopa, a nawet skłoniła go do zatrudnienia osobistego skręcacza jointów. Jego decyzja wywołała różne spekulacje wśród fanów, od domysłów o możliwych problemach zdrowotnych po zmianę sposobu spożywania marihuany na inne formy, takie jak edibles. Aktualnie brak jest konkretnych informacji na temat przyczyn tej decyzji lub czy jest to zmiana długoterminowa. Pewne jest tylko to, że Snoop nie żartuje i poprosił o uszanowanie jego prywatności.

Snoop Dogg palił nawet 80 jointów dziennie

Osobista „rollerka jointów” Snoop Dogga, Renegade Piranha, ujawniła, że dziennie skręcała dla rapera około 250 gramów marihuany, co przekładało się na 75 do 150 jointów. Większość z nich, około 80 dziennie, palił sam Snoop Dogg. Oznacza to, że w ciągu dnia paliłby jednego jointa co 5-10 minut, zakładając, że śpi 8 godzin.

Snoop Dogg uhonorowany nagrodą za promowanie marihuany

W 2020 roku Snoop Dogg został uhonorowany nagrodą za dorobek artystyczny na gali Clio Cannabis Awards, która celebruje osiągnięcia w dziedzinie marketingu i komunikacji w sektorze marihuany. Palenie marihuany przez Snoopa Dogga często było przedmiotem dyskusji w mediach. W 2021 roku raper oszacował, że przez swoje życie mógł zapalić ponad 650 000 jointów i 420 000 blantów.

Snoop Dogg przestał palić zioło

Snoop Dogg w reklamie zapalniczki BIC

Znany raper, który postanowił rzucić zioło, całkiem niedawno wykorzystał wizerunek palacza jointów, na potrzeby reklamy. Snoop Dogg i Martha Stewart współpracowali wtedy z firmą BIC, znaną z produkcji zapalniczek, długopisów i maszynek do golenia, aby stworzyć nową kampanię reklamową zapalniczki BIC EZ Reach. Kampania ta została uruchomiona 4 maja 2021 roku. Zapalniczki BIC EZ Reach zaprojektowane przez Snoop Dogga i Martha Stewart inspirowane są osobą Snoop Dogga, który w reklamie nie mówił wprost do czego jej używa, ale puszczał wymowne oczko do widzów. Oficjalnie zapalniczki miały być idealne do zapalania świec lub podpalania grilla.

 

Oto, co dzieje się z Twoją skórą, gdy rzucisz palenie

Źródła:

  1. https://www.weednews.pl/snoop-dogg-przestal-palic-ziolo/
  2. https://www.stonerchef.pl/ile-ziola-dziennie-pali-snoop-dogg/ 
  3. https://corporate.bic.com/en-us/news/bic-partners-with-ultimate-duo-snoop-dogg-and-martha-stewart-for-new-ez-reach-lighter-ad-campaign#:~:text=May%204%2C%202021%20%E2%80%93%20BIC%2C,lighter%20for%20all%20lighting%20occasions

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.