Måneskin i Iggy Pop nagrali nową wersję „I wanna Be Your Slave”

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

To panujący mistrzowie Eurowizji, którzy podbili listy przebojów na całym świecie. A teraz Måneskin zwrócił nawet uwagę amerykańskiej gwiazdy rocka Iggy’ego Popa . Wspólnie wydadzą nową wersję przeboju włoskiego zespołu „I Wanna Be Your Slave”.

Måneskin to najczęściej odtwarzani artyści w Spotify w Polsce, osiągnęli ponad 2,5 miliardów odtworzeń w platformach streamingowych na całym świecie, prezentują ekscytującą nową wersję „I WANNA BE YOUR SLAVE” z legendą rocka – Iggy Popem!

Måneskin i Iggy Pop połączyli siły. Jest wspólny utwór! - Rytmy.pl

Måneskin łączy siły z ojcem chrzestnym punka

Victoria, Damiano, Thomas i Ethan nawiązali współpracę z jednym z najbardziej kultowych nazwisk w historii muzyki. Iggy Pop wraz ze swoim zespołem The Stooges zasłużył sobie na miejsce w Rock & Roll Hall Of Fame, otrzymał również nagrodę Grammy za całokształt twórczości. Muzyk połączył siły z niektórymi z największych artystów wszech czasów w ciągu ostatnich lat, takimi jak David Bowie, Green Day, Alice Cooper, New Order, Ryuichi Sakamoto i Queens of the Stone Age.

Jak mówi legenda rocka, „Måneskin dali mu swoją muzyką wielkiego kopa”.
Zespół natomiast komentuje współpracę:

„To wielki zaszczyt, że pokochał naszą muzykę i chciał z nami pracować. Wzruszającym było widzieć go śpiewającego I Wanna Be Your Slave. To niesamowite doświadczenie zobaczyć wielkiego artystę, który jest tak otwarty i przyjazny. Wszyscy dorastaliśmy słuchając jego muzyki, praktycznie zainspirował nas do założenia zespołu. Wciąż jest dla nas niewiarygodnym, że mieliśmy okazję go poznać i wspólnie stworzyć muzykę”.

Posłuchaj najnowszej wersji

Oryginalny utwór „I WANNA BE YOUR SLAVE” jest częścią albumu „Teatro d’ira: Vol. I”. Oficjalny teledysk, którego światowa premiera odbyła się na YouTubie 15 lipca zebrał 22 miliony wyświetleń zaledwie w ciągu tygodnia.

Måneskin – niesamowity sukces

Zespół właśnie ogłosił, że ich pierwsza trasa po kluczowych arenach we Włoszech została w pełni wyprzedana. Latem 2021 i 2022 roku Måneskin wyruszy w trasę koncertową po największych festiwalach muzycznych w Europie. Zespół pojawi się na Open’er Park 2021 już w czwartek 19 sierpnia. Bilety na wydarzenie zostały wyprzedane w kilka minut po ogłoszeniu.

Swoim surowym i energetycznym dźwiękiem Måneskin wprowadza rock’n’roll z powrotem na pierwsze miejsce światowych list przebojów. Doskonale miesza go ze współczesnymi gustami. Victoria (basistka), Damiano (wokalista), Thomas (gitarzysta) i Ethan (perkusista) zaczynali jako muzycy grający na ulicach Rzymu w 2015 roku. Zaledwie kilka lat później podbili świat, stając się jednym najpopularniejszych zespołów rockowych nowej generacji.

 

 

 

Źródło: Sony Music Poland

1 komentarz
  1. Michał mówi

    Kocham!

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.