Netflix podnosi ceny

Ten artykuł przeczytasz w minutę

6

Netflix to zdecydowanie lider wśród serwisów streamingowych, także w Polsce. Co ważne właśnie zaprezentował swoją nową ofertę cenową. Niektórzy (bo okazuje się, że nie wszyscy) muszą przygotować się na wyższe ceny.

Ostatnimi czasy pojawiały się informację, że na wybranych rynkach zagranicznych zaczęły pojawiać się korekty cen pakietów dostępnych na Netflix. Pierwszym krajem, który poczuł nowe stawki była Wielka Brytania, a następnie USA. Wstępne przypuszczenia pozwalały nam żyć w błogim stanie spokoju, że w Polsce taki scenariusz nie będzie miał miejsca przynajmniej przez pewien czas. Faktycznie, tak było, aż do teraz.

Dlaczego Netflix zmienia ceny?

Kiedy ktoś sięga głębiej do naszych portfeli, takie pytania są nie uniknione. Oficjalny komunikat Netflix do złudzenia przypomina te, jakie pojawiały się po zmianach cen m.in. w Wielkiej Brytanii, czy USA. Netflix powołuje się przede wszystkim na lokalne produkcje, w tym przypadku na „Sexify”, „Rojst ’97” czy animowany serial „Kajko i Kokosz”.

„W tym roku ogłosiliśmy wiele nowych, lokalnych produkcji. Wspieramy społeczność twórczą i prezentujemy polski storytelling w najlepszym wydaniu – od horrorów przez kryminały po komedie romantyczne czy animacje. Wśród ostatnich polskich produkcji znalazły się m. in. Sexify, Rojst ’97 czy animowany, kultowy tytuł Kajko i Kokosz, a także wiele, wiele innych. Nieustannie inwestujemy we wspaniałe historie z Polski i ze świata, aby zapewnić najlepszą rozrywkę wszystkim naszym widzom – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, przekonania czy nastrój. Zmiany cen odzwierciedlają to podejście.”

Netflix

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik

 • plan Podstawowy – 29 zł miesięcznie (zamiast wcześniejszych 34 zł miesięcznie)
 • plan Standard – 43 zł miesięcznie
 • plan Premium – 60 zł miesięcznie (zamiast wcześniejszych 52 zł miesięcznie)

Powyższe ceny obowiązują od 05.08.2021 r. dla nowych użytkowników. Na oficjalnej stronie internetowej Netflix informuje, że dotychczasowi klienci zostaną rozliczeni według nowych zasad począwszy od kolejnego okresu rozliczeniowego.  Dodatkowo otrzymają z wyprzedzeniem maila z informacją o nowych stawkach poszczególnych planów.

6 Komentarze
 1. PAtryk mówi

  Słabo.. niby kwota niewielka, ale tak się zaczyna..

 2. jazz instrumental music mówi

  jazz instrumental music

 3. soothing piano mówi

  soothing piano

 4. 6379 mówi

  Somnebody essentially help to ake critically articlpes Imjght state.

  This iss the ery fjrst tjme I fredquented youur wweb paqge andd thus far?
  I amazd with tthe research yoou mase tto create this particular submit amazing.
  Magnificent process!

 5. criar uma conta na binance mówi

  I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/pt-BR/register?ref=DB40ITMB

 6. skapa binance-konto mówi

  I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.