Adele powraca po sześciu latach z nowym singlem „Easy on Me”

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

Adele powraca na scenę muzyczną po raz pierwszy od 2015 roku. Artystka ogłosiła, że ​​w przyszłym tygodniu wyda nową piosenkę.

33-letnia Adele poinformowała w ostatni wtorek na Twitterze, że 15 października wyda nowy singiel „Easy on Me”. Ogłoszenie pojawiło się w związku z intensywnymi spekulacjami fanów na temat nowego projektu brytyjskiej piosenkarki, wywołanymi przez turkusowe billboardy pokazujące tylko liczbę 30, które zostały zainstalowane w kilku dużych miastach i które pasowały do ​​jej nowych zdjęć profilowych na Twitterze i Instagramie.

Ostatnim albumem Adele był „25″. Piosenkarka zazwyczaj tytułuje swoje albumy numerami, które odzwierciedlają wiek, w którym je napisała. W 2016 roku wydała trzy single z albumu, w tym „Water Under the Bridge”. W następnym roku album zdobył dwie nagrody Grammy za „Album roku” i najlepszy popowy album wokalny.

Od czasu wydania 25 , Adele wyszła za mąż, a następnie rozwiodła się z przedsiębiorcą Simonem Koneckim. Jeśli utrzyma schemat z jej poprzednich prac, nowy album będzie odzwierciedleniem tego czasu w jej życiu, kiedy miała 30 lat. Brytyjka spotyka się obecnie z Richem Paulem, wpływowym agentem NBA, który reprezentuje Lebrona Jamesa i Anthony’ego Davisa.

Czekajcie na więcej informacji o nadchodzącym albumie Adele.

1 komentarz
  1. gate io coinmarketcap mówi

    Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.