9 aplikacji randkowych, dzięki którym od razu przejdziesz do sedna

Ten artykuł przeczytasz w minutę

0

Czasami nie masz ochoty się stroić, spotykać się na mieście i przechodzić przez całą randkę. Czasami po prostu chcesz wskoczyć z kimś do łóżka, bez żadnych zobowiązań.

Nie ma wstydu w tym, że lubisz seks bez zobowiązań, o ile szczerze i otwarcie mówisz o swoich intencjach. Innymi słowy, nie rozwijaj swojego randkowania, jeśli szukasz tylko jednorazowej randki. Jest wielu podobnie myślących ludzi, którzy chcą pominąć kolację i od razu sięgnąć po „deser”.

de:code x sex & dating in lockdown - Hoxton Radio

W tym miejscu aplikacje do randkowania mogą się naprawdę przydać. Aplikacje do parowania (lub aplikacje erotyczne) różnią się od aplikacji randkowych, takich jak Hinge czy Bumble. Głównie ze względu na to, że są przeznaczone specjalnie dla osób szukających swobodnego seksu, a nie długotrwałych związków i miłości.

Niektóre aplikacje, takie jak Tinder i OkCupid, są hybrydami łączącymi się z randkami. Dzięki tym aplikacjom ważne jest, aby potencjalni dopasowani wiedzieli, czego szukasz. Nie bądź obrzydliwy. Napisanie „Jednorazowy FUN” w biografii Tindera nie da ci żadnych dopasowań. Zamiast tego napisz coś w stylu: „W tej chwili nie szukam niczego poważnego, ale w międzyczasie chętnie spotkam się na coś niezobowiązującego”.

Teraz gdy już wiesz, co robić, oto najlepsze aplikacje do podłączania dla wszystkich przypadkowych fanów seksu.


PURE

czysta aplikacjaDzięki Pure nie musisz linkować się do swoich mediów społecznościowych i nie ma możliwości, abyś został zidentyfikowany, jeśli tak zdecydujesz. Ponadto czaty automatycznie znikają po 24 godzinach (chyba że Ty i osoba, z którą rozmawiasz, zgodzicie się na przedłużenie).


 

DOWN Hookup & Date

down app lips

Aplikacja na której spotkasz ludzi, gotowych do seksu (down to fuck). Przy każdym dopasowaniu możesz wybrać, czy szukasz „randki”, czy „połączenia”, więc jeśli szukasz tylko seksu, wiesz, który z przycisków nacisnąć.


GRINDR

app mask

Grindr był pierwszą aplikacją opartą na geolokalizacji, którą można pobrać na smartfona. Aplikacja, która jest przeznaczona głównie dla gejów i biseksualnych mężczyzn, informuje dokładnie, jak daleko od nas znajduje się inny użytkownik. Więc jeśli szukasz szybkiego i łatwego połączenia, możesz znaleźć faceta, który jest mniej niż jedną przecznicę od twojego mieszkania.


SCRUFF

scruff

Istnieje wiele aplikacji erotycznych dla queerowych mężczyzn, które zaspokajają głównie potrzeby „nabuzowania i spuszczenia ciśnienia”. Scruff jest szalenie popularną aplikacją, przeznaczoną dla bardziej owłosionych mężczyzn.


HUD

purple button

HUD jest dla ludzi, którzy chcą się połączyć w prostu i nieskomplikowany sposób. Nazywają to randkami bez zobowiązań. Na ich stronie zauważysz, że używają sloganu „Aplikacja dla osób, które chcą [emotikon z bananem], ale nie [emotikon z pierścionkiem].


HORNET

hornet app

Hornet to kolejna popularna aplikacja do łączenia gejów / biseksualistów. Można postawić ją na równi z takimi aplikacjami jak Grindr czy Scruff.


FEELD

feeld app

Aplikacja do szukania… trójkątów. Feeld to platforma do alternatywnego randkowania dla ludzi, którzy nie przejmują się etykietami – mówią twórcy aplikacji. Mogą spotykać się z łatwością, kiedy i gdzie tylko chcą. Dotąd znalezienie takiej możliwości wiązało się z długimi poszukiwaniami.


TINDER
tinderWszyscy znamy Tindera i prawdopodobnie łączymy z nim miłość i nienawiść. Możesz użyć Tindera, jeśli chcesz spotykać się z kimś na dłuższą chwilę, ale możesz go użyć, jeśli chcesz się też spotkać na jednorazowy numerek.


FETLIFE

fetlife

FetLife istnieje od kilkunastu lat. To źródło internetowe dla osób lubiących BDSM, fetyszyzm i perwersyjne rzeczy. Łączy w sobie platformę randkową i sieć społecznościową łączącą osoby o podobnych zainteresowaniach.

 

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.