Sukcesja sezon 4: jeszcze więcej dramatów rodziny Royów

Ten news przeczytasz w minutę

Rodzina Royów powraca na ekrany telewizorów i wygląda na to, że nadal pozostanie dysfunkcyjna i bezwzględna jak w poprzednich sezonach. Po wybuchowym trzecim sezonie, który zakończył się w imponujący sposób, Sukcesja powraca z sezonem 4.

Opierając się na pierwszych zwiastunach, wygląda na to, że serial twórcy Jessego Armstronga, w którym występują Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun i Alan Ruck nie wykazują żadnych oznak uspokojenia, zwłaszcza że konflikt rodzinny wciąż się zaostrza. Przed powrotem nagrodzonego Emmy dramatu rodzinnego HBO podsumowujemy wszystko, co wiemy o walce rodziny Royów. W tym walkę o kontrolę nad konglomeratem medialnym Waystar Royco, a także o tym, co ma nadejść w nowych odcinkach.

Jak zakończył się sezon 3?

Po tym, jak rodzeństwo Royów spędziło większość sezonu 3 na tworzeniu luźnego sojuszu, a Kendall (Strong) czasami walczył o przekonanie Romana (Culkin) lub Shiv (Snook) do sprzymierzenia się z nim, w końcu zebrali się, by przeprowadzić zamach stanu przeciwko ich ojcu, Loganowi (Cox) i zatrzymać sprzedaż Waystar Royco założycielowi GoJo, Lukasowi Matssonowi (Alexander Skarsgård). Wśród skutków ich nieudanego planu okazało się, że Tom (Macfadyen), który przekonał Grega (Braun) do zawarcia umowy z diabłem, był tym, który dał cynk Loganowi. Nawet Romanowi nie udało się przekonać Gerriego Kellmana ( J. Smith-Cameron ) do zwrócenia się przeciwko ojcu.

W innym miejscu Cameron, który początkowo brał udział w zamachu stanu, wycofał się i zaręczył się z Willą Ferreryą (Justine Lupe), która dała jego oświadczynom nieoczekiwane „pieprzyć to”. Chociaż ambicje Camerona polityczne pozornie zostały stłumione przez alternatywny wybór Logana na następnego republikańskiego kandydata na prezydenta, wydaje się, że podobnie jak reszta jego rodzeństwa jest na przegranej pozycji.

Sukcesja sezon 4
HBO

O czym jest sezon 4?

Rodzina wydaje się być podzielona na linie bitwy, z Loganem, Tomem, Gregiem, a także innymi długoletnimi pracownikami, takimi jak Gerri, po jednej stronie i czwórką rodzeństwa Roy po drugiej. Według HBO, w nadchodzącym 10-odcinkowym sezonie „sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco wizjonerowi technologii Lukasowi Matssonowi jest coraz bliższa. Perspektywa tej sprzedaży wywołuje egzystencjalny niepokój i rodzinny podział wśród Royów, którzy przewidują, jak ich życie będzie wyglądać po sfinalizowaniu transakcji. Następuje walka o władzę, gdy rodzina rozważa przyszłość, w której ich kulturowa i polityczna waga zostanie poważnie ograniczona”.

Sukcesja sezon 4: Kiedy premiera?

Czwarty sezon docenionego przez krytyków serial HBO o burzliwej rodzinie konglomeratu medialnego powróci na ekrany już 26 marca 2023.

Sukcesja sezon 4
HBO

Sukcesja, będą kolejne sezony

Sezon 4 jeszcze nie miał swojej premiery, obsada już zaczęła mówić o możliwości pojawienia się jeszcze większej ilości kolejnych sezonów. Culkin niedawno wyjawił, że jako fan serialu chciałby zobaczyć więcej, najlepiej jeszcze dwa sezony.

Jeśli zdecyduje, że można z tego wyciągnąć coś więcej, zrobimy piąty sezon” — skomentował Cox w wywiadzie dla The Times. Następnie dodał: „Nie sądzę, żebyśmy zrobili coś więcej”.

Sezony 1-3 możesz obejrzeć w dowolnym momencie na HBO Max.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.