Romeo Beckham w zimowej kampanii Canada Goose

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

Romeo Beckham dodaje sesję dla Canada Goose do swojego portfolio modowego. Występuje w swojej debiutanckiej kampanii reklamowej obuwia Canada Goose. Poza pokazaniem nowych butów, młody Beckham jest ubrany w niezbędną odzież wierzchnią na tę mroźną porę roku.

19-latek pokazał swoje kwalifikacje do modelowania na zdjęciach z kampanii zrobionych w górzystym Whistler w Kolumbii Brytyjskiej. Na zdjęciach promocyjnych można było zobaczyć Beckhama w szarej kurtce bomber Canada Goos. Całość dopełniały buty stylizowane na turystyczne o nazwie Journey Boot, z debiutanckiej kolekcji modela.

Na innych zdjęciach Romeo miał na sobie białą puchową kurtkę oraz buty Snow Mantra, podczas walki z zaśnieżonym terenem Kanady. Kampania Forces of Nature ma na celu odzwierciedlenie osobistych podróży na zdjęciach, na których arktyczna luksusowa odzież prezentowana jest na zimowym tle.

Ostatnio Canada Goose pracowała nad dobrostanem zwierząt i zrównoważonym rozwojem, dzięki czemu marka tworzy bardziej odpowiedzialny wizerunek. Marka osiągnęła standard Responsible Down Standard i wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​jej celem jest: „Utrzymanie tę planety zimną, a ludzi na niej gorącymi”.

Romeo udokumentował swoje nowe przedsięwzięcie w poście na swoim Instagramie z 3,1 mln obserwujących. Opublikowany post podpisał słowami: „Wspaniale jest być częścią pierwszej w historii kampanii obuwniczej @canadagoose. Niesamowity projekt w nowej erze zrównoważonego rozwoju marki”.

Praca Romea z Canada Goose rozpoczęła się po tym, jak dołączył do Fort Lauderdale – rezerwowej drużyny Interu Miami, drużyny Major League Soccer założonej i będącej własnością jego ojca. Jego pierwszy występ w drużynie miał miejsce we wrześniu w zremisowanym 2:2 meczu z South Georgia Tormenta. Fani futbolu wygłosili potępiającą ocenę profesjonalnego debiutu Romea. Twierdzą, że porównania do jego ojca Davida kończą się na ich pozycji na boisku.

KAMPANIA OBUWIA CANADA GOOSE:

Kampania Kanada Gęsi 2021 Romeo Beckham Obuwie Szara Kurtka

Biała kurtka Romeo Beckham Canada Goose 2021

4 Komentarze
 1. gateio mówi

  I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

 2. mysbobet

  … [Trackback]

  […] Here you can find 78284 more Information on that Topic: mensider.com/romeo-beckham-w-zimowej-kampanii-canada-goose/ […]

 3. slot maxwin

  … [Trackback]

  […] There you can find 19713 more Information to that Topic: mensider.com/romeo-beckham-w-zimowej-kampanii-canada-goose/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Information to that Topic: mensider.com/romeo-beckham-w-zimowej-kampanii-canada-goose/ […]

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.