Jak odgrywać role w łóżku i nie wstydzić się tego?

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

2

Kiedy myślisz o odgrywaniu ról w sypialni, pierwszą odpowiedzią może być śmiech. Udawanie, że jesteś niegrzecznym chłopcem, a twój „nauczyciel” musi cię ukarać? Absurdalne! Jednak częściowo dlatego odgrywanie ról może być tak przyjemne. W świecie, w którym ludzie ciągle mówią „bądź sobą”, odgrywanie ról w seksie polega na tym, by nie być sobą – i może to być trochę wyzwalające.

Fantazje seksualne mogą dotyczyć przekraczania swoich granic i poczucia kreatywności i wyzwolenia w zupełnie innym świecie, wolnym od wszelkich ograniczeń codziennego życia. Odgrywanie ról może być również sposobem na poznanie elementów niewoli / dyscypliny, dominacji / uległości, sadyzmu i masochizmu (BDSM).

W jakim wieku mężczyźni tracą dziewictwo na całym świecie?

Seksualne odgrywanie ról może obejmować gamę od swobodnej, „brudnej” rozmowy do odgrywania dość intensywnych scen — ale niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz, wiedz, że jeśli się zaśmiejesz to nic wielkiego. Po prostu wskocz z powrotem w rolę, kiedy będziesz gotowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wprowadzaniu odgrywania ról w sypialni? Aby pomóc Ci uzyskać jak najlepsze wrażenia, jakie można sobie wyobrazić, sprawdź poniższe porady:

Jak rozmawiać o odgrywaniu ról z partnerem?

Świetnym sposobem na poinformowanie partnera o chęci odgrywania ról, którą chciałbyś wypróbować, jest „wprowadzenie scenariusza odgrywania ról jako fantazji”. Powiedzmy, że chcesz być pacjentem niegrzecznej pielęgniarki. Następnym razem, gdy ty i twoja druga połówka będziecie dzielili fantazje seksualne, powiedz jej, że zawsze podniecał cię pomysł, aby podczas rutynowego badania pielęgniarka cię poniżyła (lub cokolwiek cię kręci).

Po tym możesz płynnie przejść do realizacji tego scenariusza. Może pomóc zadanie pytań: „Co myślisz?”, „Jak moglibyśmy to zrobić? – Co sprawiłoby, że ta scena byłaby dla ciebie atrakcyjna?”, „Co jeszcze powinniśmy dodać?”.

Dlaczego Jamie Dornan nie pokazał się całkiem nago w filmach o Christianie Greyu? | Viva.pl

Jak właściwie odgrywać role?

Wyznaczcie granice

Kiedy już zdecydujecie, jaki będzie scenariusz waszej łóżkowej gry (np. striptizerka/klient, złodziej sklepowy/kierownik sklepu, macocha/pasierb, włamywacz/ gospodarz), musisz koniecznie porozmawiać o granicach ze swoją drugą połówką. Gwarantuje to, że oboje dostaniecie tego, czego  pragniecie.

Załóżmy, że rozgrywasz klasyczny scenariusz nauczyciel/uczeń. Kilka przykładów, o co zapytać drugą stronę: Jak możesz ją/ jego nazwać podczas odgrywania roli? (przykładowo „dziwką”, „małą szmatą”). Jak intensywny ma być seks? Czy będziecie używać jakiegoś przedmiotów? Co powie na podduszenie lub ciągnięcie za włosy? A może jest to mniej agresywna scena i bardziej czułe przeżycie seksualne, w którym nauczyciel „opiekuje się” swoim uczniem? Nie ma właściwej odpowiedzi na te pytania; to jest to, na co oboje się zgadzacie.

Ustalcie bezpieczne słowa!

Podczas zabawy, może okazać się, że fantazja za bardzo Was poniesie i może zrobić się nieprzyjemnie. Każdy ma swoje granice i warto o tym pamiętać. Wybierzcie słowo bezpieczeństwa, aby każda ze stron wiedziała, kiedy zrobiła za dużo i czy to czas na przerwanie gry. Popularna praktyka bezpiecznego słowa obejmuje także system świateł stopu. Kiedy twój partner mówi „zielony”, oznacza to, że chce, abyś nadal robił to, co robisz. Jeśli powie „żółty”, oznacza to, że zbliża się do swoich granic i musisz wycofać się z tego, co robisz. Jeśli powie „czerwony”, zakończ to, co właśnie robisz.

Czy 365 dni jest lepsze od 50 twarzy Greya? – Punktsiedzenia.pl

Bez pośpiechu

Jeśli pomysł zakupu stroju pielęgniarki/ lekarza i niektórych akcesoriów medycznych brzmi onieśmielająco, pamiętaj, że jest to coś, do czego zawsze możesz dojrzeć z czasem (lub nigdy tego nie zrobić). Jeśli dopiero zaczynasz, na początek spróbuj zmodyfikować jedną małą rzecz w seksie, który uprawiacie. Zmień swoje imię, użyj akcentu, udawaj, że spotykasz swojego partnera seksualnego po raz pierwszy.

Sceny, które bawią się dynamiką władzy – tj. szef i jego pracownik – są również dobre dla początkujących. To dobre wprowadzenie do odgrywania ról, ponieważ możesz już mieć dużo materiału do wykorzystania. Przykładowo: „Od miesiąca codziennie przychodzisz do pracy do późna. Jeśli chcesz zachować pracę, będziesz musiała coś dla mnie zrobić”. Być może już myślałeś o tym, jak by to było być szefem, który wykorzystuje swoją podwładną lub podwładnego.

Bardziej zaawansowani gracze, mogą wyprowadzić swoje fantazje poza sypialnię

Najłatwiejszym sposobem na przeniesienie dowolnej fantazji na wyższy poziom, jest zabranie jej w drogę! Umów się na spotkanie ze swoją połówką w przestrzeni publicznej jako nieznajomi, uczestnicy konferencji itp. Kluby erotyczne w swojej ofercie mają również wiele wieczorów tematycznych, które zachęcają do przebierania się i odgrywania ról. 

Potrzebujesz pomysłów na odgrywanie ról? Spróbuj tych

 • Nauczyciel/ Uczeń
 • Lekarz/Pacjent
 • Złodziej sklepowy/Ochroniarz
 • Strażnik Więzienny/Więzień
 • Dowódca/ Kadet
 • Macocha/ Pasierb
 • Śpiący / Włamywacz
 • Szef/Pracownik
 • Pokojówka/Gość hotelowy
 • Opiekunka/Syn
 • Nieznajomi ( fajnie to robić w hotelowym barze)

Klub fitness grozi cofnięciem karnetów za seks w męskiej szatni

Zaopiekuj się drugą połówką po zakończeniu

Kiedy scena się skończy, kończy się również seks, ale emocje związane z doświadczaniem jeszcze nie. Musisz zaangażować się w opiekę partnera po tym przeżyciu, która jest zasadniczo emocjonalną i fizyczną odprawą po doświadczeniu seksualnym. Porozmawiaj o tym, co lubisz, a czego nie. Co Wam się podobało, czego warto uniknąć następnym, razem. Daj przestrzeń na uściski, przytulanie lub cokolwiek innego, aby wszystkie zaangażowane strony czuły się pod opieką po fakcie. To często może decydować o tym, czy ktoś pamięta doświadczenie seksualne pozytywnie, czy nie, więc upewnij się, że zajmiesz się tym prawidłowo.

2 Komentarze
 1. User Login mówi

  Cool. I spent a long time looking for relevant content and found that your article gave me new ideas, which is very helpful for my research. I think my thesis can be completed more smoothly. Thank you.

 2. staking binance mówi

  Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.