Roksana Węgiel powraca z nowym utworem! Wszyscy fani czekali na to od zeszłego roku!

Ten artykuł przeczytasz w 1 min

2

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Roksana Węgiel powraca do muzycznego świata. Podczas prowadzenia ostatniej sesji Q&A na swoim Instagramie polska wokalistka, najpopularniejsza wśród młodego pokolenia podzieliła się ze swoimi fanami kilkoma dobrymi newsami dotyczącymi jej twórczości. Kiedy usłyszymy nowe utwory zwyciężczyni Dance Dance Dance? Premiera pierwszego z nich już za moment!

 

Nowa piosenka zwyciężczyni trzeciej edycji programu TVP „Dance Dance Dance” ukaże się zaskakująco szybko. Kiedy Roksana ma już za sobą ciężkie tygodnie spędzone na próbach, które zaowocowały słodkim zwycięstwem (wcieliła się w króla popu z teledysku „Thriller” z 1983 roku), teraz może zająć się tym, co kocha najbardziej – muzyką.

Roksana Węgiel – premiera nowego utworu

Niedawno artystka zorganizowała na swoim Instagramie sesję Q&A, gdzie podzieliła się ze swoimi fanami planami na kolejne miesiące.  Co zaskoczyło wszystkich najnowszy utwór stworzony z producentem Pawbeatsem, będzie miał swoją premierę już 28.05.2021.

Roksana Węgiel – same niespodzianki

Wokalistka zapowiedziała, że duet z Pawbeatsem to niejedyna niespodzianka, jaka czeka na jej fanów. Więcej szczegółów dowiemy się już niebawem,  w czerwcu. W sieci fani Roxi piszą, że spodziewają się między innymi jej współpracy z Ekipą Friza – która bije rekordy popularności. Niestety żadna ze stron nie potwierdza oficjalnie takich podejrzeń fanów.

2 Komentarze
  1. lofi mix mówi

    lofi mix

  2. Sophiat mówi

    Great write-up! The points discussed are highly relevant. For those wanting to explore more, this link is helpful: FIND OUT MORE. What are your thoughts?

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.