Posłuchaj nowej piosenki Florence + The Machine „Call Me Cruella”

Ten artykuł przeczytasz w minutę

3

Florence + The Machine udostępniła swoją nową piosenkę „Call Me Cruella” – możesz ją usłyszeć poniżej!

Utwór został skomponowany na potrzeby nadchodzącego nowego filmu Disneya Cruella , w którym Emma Stone wcieli się w tytułową postać. Premiera ma się odbyć 28 maja.

Florence + The Machine z piosenką do filmu „Cruella” - Rytmy.pl

„Call Me Cruella”, którą można usłyszeć poniżej. Pojawi się w filmie, a także na towarzyszącej mu oryginalnej ścieżce dźwiękowej do filmu i oryginalnym albumie z partyturami (prowadzonym przez kompozytora Nicholasa Britella).

„Niektóre z pierwszych piosenek, których nauczyłam się śpiewać, to piosenki Disneya. A złoczyńcy często otrzymywali najlepsze numery” – powiedział Welch w oświadczeniu o piosence.

„Zatem pomoc w stworzeniu i wykonaniu piosenki dla Cruelli jest spełnieniem marzeń z dzieciństwa.”

„Jestem bardzo wdzięczna Nicholasowi Britellowi i Disneyowi, że pozwolili mi na taką swobodę twórczą i powierzyli mi piękne szaleństwo Cruelli”.

Britell dodał: „Jestem wielkim fanem Florence, więc współpraca z nią przy „Call Me Cruella” była prawdziwą przyjemnością. Zarówno w przypadku tego utworu, jak i samej partytury Cruelli , celem było prawdziwe oddanie surowej rockowej estetyki Londynu z lat 60-tych i 70-tych.

Listen to Florence + The Machine's new song 'Call Me Cruella'

„Nagraliśmy wszystko przy użyciu całego starego sprzętu i taśmy analogowej w Abbey Road i AIR Studios w Londynie. Łączyliśmy elementy orkiestrowe z gitarami elektrycznymi i basami, organami, klawiszami i perkusją”.

3 Komentarze
  1. piano music mówi

    piano music

  2. beautiful relaxing piano mówi

    beautiful relaxing piano

  3. jazz instrumental mówi

    jazz instrumental

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.