Netflix Wyprodukuje „BRZRKR” Na Podstawie Komiksu Kenau Reevesa

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

2

Netflix wyprodukuje film aktorski na podstawie komiksu Keanu Reevesa „Brzrkr”. Reeves będzie producentem i zagra główną rolę.Powstanie również serial animowany oparty na komiksie wydawnictwa BOOM! Studios

Według najnowszych doniesień, Netflix nabył właśnie prawa do ekranizacji komiksu wydawnictwa BOOM! Studios „BRZRKR”. Najpierw zaadaptuje historię w postaci filmu pełnometrażowego, a następnie powstanie spinoff w formie serialu anime.

Twórcą „BRZRKR” jest Keanu Reeves. Scenariusz napisali Reeves i autor bestsellerów New York Timesa Matt Kindt. Ilustracje stworzył słynny artysta Marvela Ron Garney. Za koloryzację odpowiada Bill Crabtree, za litery — Clem Robins, a za projekty postaci i okładki — Rafael Grampá. „BRZRKR” powstał na podstawie pomysłu, nad którym Reeves pracował od wielu lat.

BRZRKR

W filmie Keanu Reeves będzie nie tylko pomysłodawcą i producentem, ale zagra również główną rolę. Warto dodać, że Reeves ostatnio zakończył produkcję filmu „Matrix 4”, który będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku. Wiosną zacznie pracować nad filmem „John Wick 4”.

Oba projekty wyprodukują Keanu Reeves oraz Ross Richie i Stephen Christy z BOOM! Studios i Stephen Hamel z Company Films. Adam Yoelin z BOOM! Studios będzie producentem wykonawczym.

„BRZRKR” to epicka saga o trwającej 80 000 lat walce nieśmiertelnego wojownika. Bohater tej opowieści, znany tylko jako „B”, jest pół człowiekiem, pół bogiem. Dawno temu został przeklęty i zmuszony do przemocy, co przypłaca problemami egzystencjalnymi. Przemierzający Ziemię przez całe stulecia B wreszcie znajduje bezpieczny azyl. Na zlecenie rządu Stanów Zjednoczonych ma toczyć bitwy zbyt brutalne i zbyt niebezpieczne dla kogokolwiek innego. W zamian B dostanie jedyną rzecz, jakiej pragnie. Pozna prawdę o swojej niekończącej się, przesiąkniętej krwią egzystencji i… dowie się, jak ją zakończyć.

Serial animowany rozszerzy uniwersum „BRZRKR”, eksplorując inne elementy historii. W serialu Reeves udzieli głosu swojej postaci z filmu.

Komiks, na podstawie którego powstaną obie produkcje, to limitowana 12-odcinkowa seria wydana przez Boom! Studios. Pierwszy numer ukazał się 3 marca 2021 roku.

Pierwsze wydanie sprzedało się już w ponad 615 000 egzemplarzy, co czyni je najlepiej sprzedającym się komiksem od prawie trzydziestu lat.Wydawnictwo BOOM! Studios podpisało z z firmą Netflix umowę pierwokupu na filmy akcji i seriale animowane.

2 Komentarze
  1. buy tiktok followers for $1 mówi

    Its not my first time to pay a visit this web site, i am visiting this website dailly and get nice data from here everyday.

  2. https://wwd.com/ mówi

    Hi, its nice article about media print, we all be aware of media is a enormous
    source of facts.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.