Maneskin rozszerza album „RUSH!” o nowe utwory

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Już od dziś w serwisach streamingowych możesz odsłuchać rozszerzoną wersję albumu „Rush!  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zespół dodał do albumu 4 nowe utwory. Dostępny jest także najnowszy teledysk stworzony do jednego z nich.

20 stycznia 2023 roku zespół Maneskin wydał album „Rush!”, na którym znalazły się takie przeboje jak „Honey (Are you coming?)”, „Gossip” czy „The Loneliest”. Mimo to, jakiś czas temu zespół ogłosił swoje plany rozbudowy płyty poprzez dodanie do niej 4 zupełnie nowych utworów.

Album review: Måneskin – Rush! | Kerrang!

Od 10 października album w wersji rozszerzonej jest dostępny w sprzedaży. Wszyscy fani mogą już posłuchać tego, co przygotowali włoscy rokowcy. W nowej wersji albumu „Rush!” usłyszymy wcześniej wydany singiel „Honey (Are you coming?)”oraz nowe tytuły:

  1. „Valentine”
  2. „Off my face”
  3. „The Driver”
  4. „Trastevere”

Måneskin ocenzurowany na MTV Music Awards

Måneskin „Valentine”

Måneskin nie tylko zaskoczył fanów nowymi utworami, ale także przygotował inną niespodziankę na koniec tego roku. Dokładnie 10 października, na oficjalnym kanale zespołu na YouTube, pojawił się teledysk do jednego z nowych utworów. Czarno-biały klip został stworzony do klimatycznej ballady „Valentine”, która opowiada o nieszczęśliwej miłości. Zaledwie 6 godzin po premierze film obejrzano ponad 150 tysięcy razy!

Måneskin – Posłuchaj nowych utworów

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.