Måneskin ocenzurowany na MTV Music Awards

Ten news przeczytasz w mniej niż minutę

28 sierpnia Måneskin zadebiutowali na prestiżowej gali Video Music Awards MTV, wykonując swój hit Supermodel wraz z niezliczoną liczbą tancerzy wspierających. Nie obyło się bez niespodzianek.

Duża część ich występu została „ocenzurowana” przez MTV, z powodu dwóch wyborów garderoby członków zespołu.

Sexy 'Maneskin' Showed Too Much on MTV: Show Was Hastily Censored, Fans Are Furious - The Postedia

Na czerwonym dywanie przed występem basistka Victoria De Angelis pojawiła się ubrana w jednoramienny top, który odsłaniał jedną pierś, z sutkiem pokrytym srebrnym sercem.

Podczas ich pobytu na scenie, kamery odwróciły się od włoskich rockmanów na pełne 40 sekund. Stało się to zaraz po tym, jak frontman Damiano David odwrócił się tyłem do publiczności. Widowni ukazał się w większości nagi tyłek Damiano w skórzanych stringach i spodniach bez tyłu.

Jak kupować bieliznę dla swojej partnerki

Fani szybko powiązali odwrócenie uwagi kamery od rockmanów, która pokazywała arenę z lotu ptaka zamiast robić zbliżenia na zespół. Wszystko przez to, że David i De Angelis mieli na sobie stroje, które mogły być postrzegane jako zbyt odkrywające.

Spekulacje zostały mniej więcej potwierdzone, gdy później ujawniono zdjęcia, na których garderoba  De Angelis doświadczyła awarii podczas występu. Skutkowało to opadnięciem jej topu do pasa, ukazując nagą pierś (tę, która nie była zakryta przez nasutnik).

„Sprawiedliwość dla #Maneskin !!” – napisał jeden z fanów na Twitterze. „Sprawmy, żeby sutki były widoczne! Mężczyzna z odkrytą koszulą i pośladkami jest w porządku, piersi kobiety są ocenzurowane! Gówniani mizoginiści! #VMAs #VMA”.

Pomimo ograniczonego występu, zespół opuścił wieczór z nagrodą za najlepszy teledysk alternatywny za singiel I Wanna Be Your Slave. Byli również nominowani do nagrody Best New Artist, jednak przegrali z Dovem Cameronem.

Sprawdź niektóre reakcje i zobacz wyniki poniżej:

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.