Taco Hemingway: Nowa płyta „1-800-OŚWIECENIE” w drodze

Ten news przeczytasz w minutę

W sieci zawrzało. Taco Hemingway zapowiedział nowy album, prezentując dwa nowe kawałki – „Gelato” i „Makarena Freestyle”. 

Już od wielu lat Taco Hemingway utrzymuje swoją pozycję jako jedna z najbardziej znanych postaci w polskiej muzyce. W ostatnich latach fani rapera z niecierpliwością oczekiwali na kolejne solowe dzieło, jednak musieli zadowolić się pojedynczymi gościnnymi zwrotkami, które pojawiły się u Hałastry coraz u Sebastiana Czekaja (White 2115). Oprócz tego, Taco nagrywał również utwory nagrane specjalnie na potrzeby wytwórni 2020.

Taco Hemingway: Nowa płyta "1-800-OŚWIECENIE" w drodze

Po trzech latach oczekiwania, raper w końcu podzielił się swoją nową solową muzyką. W sieci pojawiły się dwa utwory – „Gelato” i „Makarena Freestyle”. Do pierwszego z nich stworzono atmosferyczny klip, którego scenariusz i reżyserię przygotowała Iga Lis, prywatnie partnerka rapera. W klipie można poznać wiele znanych postaci z polskiej sceny hip-hopowej, takich jak @atutowy, Gruby Mielzky, Otsochodzi, Maciej Ruszecki (Rumak), Rado Radosny, Pers, Young Igi i Zeppy Zep.

Bity do obu utworów zostały stworzone przez Rumaka, producenta, z którym Taco Hemingway rozpoczynał swoją przygodę na rapowej scenie. To właśnie z Rumakiem powstały EP-ki „Trójkąt Warszawski” i „Umowa o dzieło”. Dodatkowo, Rumak był również odpowiedzialny za pełną produkcję debiutanckiego albumu „Marmur”.

Taco Hemingway - „1-800-Oświecenie” Preorder Ltd - zamów

Najnowszy album Taco, zatytułowany „1-800-OŚWIECENIE”, będzie miał swoją premierę w ostatni dzień astronomicznego lata, czyli 22 września 2023 roku.

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.