KVRT & PELAYO DIAZ w letniej i ekologicznej kolekcji

Ten artykuł przeczytasz w 1 minutę

1

KVRT STVFF przedstawia swoją najnowszą, ekologiczną i letnią kolekcję, idealną na nadchodzące gorące miesiące (przynajmniej mamy taką nadzieję). Marka uzyskała tak dobry efekt dzięki kolaboracji z PELAYO DIAZ. Kąpielówki marki wykonane są z materiału ECONYL® – regenerowanego nylonu pochodzenia włoskiego.

Pelayo Díaz ukończył projektowanie mody i marketing na Central Saint Martins w Londynie, a w 2007 roku założył Katelovesme – blog, na którym dzielił się modą i inspiracjami w latach 2007-2020 i który został uznany przez The Times Magazine za jednego z czterdziestu najbardziej wpływowych blogów na świecie. @pelayodiaz // @kvrtstvff

Jak donosi sam producent Econylu – jest to nylon regenerowany wprowadzony do szerszej dystrybucji w 2011 roku przez Aquafil. Wykonany jest w całości z odpadów oceanicznych i wysypisk, takich jak plastik przemysłowy, skrawki tkanin z firm odzieżowych, stare dywany, sieci i wiele innych niepotrzebnych i zaśmiecających nasze wody elementów.

To już kolejna z niezależnych marek przeznaczonych dla mężczyzn, która wypuszcza na rynek ekologiczne materiały, zgodne z nurtem odpowiedzialności społecznej. Całkiem niedawno równie ciekawą kolekcję letnią wypuściła marka Kust, wykorzystując ten sam materiał. Czytaj więcej poniżej.

Nowa Kolekcja KUST. Stroje Kąpielowe z Odzyskanego Plastiku z Oceanu.

KVRT PELAYO

 

 

1 komentarz
  1. sleep music mówi

    sleep music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.