Nowa Kolekcja KUST. Stroje Kąpielowe z Odzyskanego Plastiku z Oceanu

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

0

W hołdzie dla lata, kust., pierwsza polska marka zrównoważonej bielizny męskiej premium, wypuściła nową kolekcję kapsułową- kust. swim. Zgodnie ze stanowczym podejściem kust do zrównoważonego rozwoju, nowa kolekcja swim jest wykonana ręcznie z regenerowanego oceanicznego nylonu firmy Econyl. Tkanina jest wykonana z odpadów i wykorzystuje gospodarkę o obiegu zamkniętym, aby odblokować nieskończone możliwości zrównoważonej mody.

fot. KUST.

Wybierając Econyl dla kolekcji kust. swim, marka nadal pozostaje wierna swojemu etosowi „uczciwej gry” i pomocy w zmniejszaniu ilości odpadów, emisji CO2 i energii, które byłyby wykorzystywane przez tradycyjne materiały.

fot. KUST.

Kust. to także minimalistyczne i bezszwowe kąpielówki, zawierające w swoich projektach kultową białą metkę. Dostępne są w trzech różnych kolorach: czarnym, turkusowym i różowym

fot. KUST.

Kust. Swim to również szorty kąpielowe inspirowane stylem retro. Dla maksymalnego komfortu nie posiadają podszewki, zostały wykończone jedną dużą kwadratową kieszenią z tyłu. Dodatkowo posiadają białe sznurki-ściągacze, na których widnieje nadrukowane na całej ich długości dyskretne logo marki.  Dostępna kolorystyka szortów to: Niebieski, czarny i czerwony.

fot. KUST.

W kampanii reklamowej najnowszej linii kust. swim wzięli udział Nyasha, Filip Malinowski oraz Filip Martyni. Co warto zaznaczyć firma nie współpracuje z profesjonalnymi modelami, do sesji KUST. wybiera chłopaków poznanych m.in. na Instagramie.

 

O Kust.

Kust. to polska marka premium dla mężczyzn, założona w 2017 roku, której siedziba mieści się w Sopocie. Marka projektuje akcesoria, odzież domową oraz bieliznę przy użyciu organicznych i trwałych materiałów pochodzących od europejskich dostawców, aby kojarzyć się z komfortem i modą ekologiczną. Założycielem firmy jest Kuba Stachowiak, który z ponad 12 doświadczeniem w branży luksusowej łączy estetykę retro ze stylem minimalistycznym. Każdy projekt jest wykonywany ręcznie z największą starannością, aby trwać dłużej.  Wszelkie dobroci marki kust. są produkowane przez lokalnych producentów, aby położyć kres kulturze szybkiej mody.

fot. KUST.
fot. KUST.
fot. KUST.

 

fot. KUST.

 

Linia Kust. swim miała swoją premierę 1 maja i jest dostępna wyłącznie na www.kust.com.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.