Khaby Lame – król TikToka

Ten artykuł przeczytasz w dwie minuty

Wartość netto Khaby Lame wynosi 13 milionów dolarów amerykańskich. Khaby Lame jest TikTokerem i influencerem na Instagramie z Senegalu. Khaby Lame jest znany ze swoich bardzo udanych filmów TikTok, w których kpi głównie z domorosłych influencerów i ich głupich porad, używając do tego legendarnego już wyrazu twarzy. Dzięki swojej popularności w mediach społecznościowych Khaby Lame zgromadził miliony dolarów zarobków dzięki promowaniu marek i udziale w kampaniach reklamowych. Jest najpopularniejszym tiktokerem na świecie.

Khaby Lame zarabia 4 miliony dolarów za pośrednictwem TikToka każdego roku. Wartość netto Khaby Lame wynosi 13 milionów dolarów amearykańskich.

Od zera do milionera

Lame urodził się w 2000 roku i ma obecnie 22 lata. Jest Senegalczykiem (wychował się jednak w komunalnym kompleksie mieszkaniowym w gminie Chivasso, Włochy). Fotografia jego rodzinnego domu poniżej.

Old-Khaby-Lame-House-in-italy

Konto na Tik Tok założył w 2020 roku z nudów, w czasie szalejącej pandemii we Włoszech. W ciągu dwóch lat zdobył 146 milionów followersów na Tik Toku i tylko z tej jednej aplikacji estymuje się, że jego miesięczne zarobki wynoszą ok. 200 000 dolarów.

Khaby Lame Becomes Most-followed Tik Tok Video Creator & More Trending News Today

Wkrótce po tym, gdy odniósł ogromny sukces i zaczął zarabiać ogromne przychody dzięki swoim śmiesznym filmom, Khaby Lame niedawno kupił luksusowy dom za oszałamiającą cenę 6 milionów dolarów. Nowy dom Khaby Lame jest wyposażony w basen, kino domowe, zaawansowaną ochronę, kort tenisowy i piwnicę z winami. Khaby Lame udowodnił światu, że wyjście z biedy i życie w luksusie jest we własnych rękach.

Khaby-Lame-new-home

Kolekcja luksusowych aut

Khaby Lame wydał swoje zarobki z TikTok i Instagrama na wiele luksusowych samochodów. Khaby Lame kupił niedawno zupełnie nowe, importowane Volvo XC60 w cenie 190 000 USD. Khaby Lame jest również właścicielem Lamborghini Huracán o wartości 2 mln USD. Poniżej wymieniono kilka innych samochodów z kolekcji Khaby Lame.

  • Audi Q8
  • BMW X6
  • Porsche 911

Od 2022 roku jest twarzą Hugo Boss, a od niedawna rownież Binance. Jak twierdzi, spędza około 3 godzin dziennie na Tik Toku w poszukiwaniu inspiracji. Na podstawie znalezionych materiałów, tworzy zabawne filmiki, dzięki którym poprawia humor setkom milionom ludzi na całym świecie.

Khaby Lame Net Worth 2022: the Silent TikTok Millionaire - Techie + Gamers

Rosnąca wartość twórcy i kooperacja z Netflixem

Szacuje się, że wartość netto Khaby Lame osiągnie wkrótce 25 milionów dolarów, ze względu na jego rosnącą popularność na całym świecie. Khaby Lame prowadzi również rozmowy w sprawie zawarcia wielomilionowego kontraktu z Netflix na tworzenie komiksów dla platformy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.