Kevin sam w domu. Macaulay Culkin kiedyś i dziś!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

„Kevin sam w domu” to pozycja, która tradycyjnie pojawiła się w wigilijny wieczór w wielu polskich domach. Wydaje nam się, że to prawdopodobnie najbardziej znana i lubiana filmowa produkcja kojarząca się ze świętami. Sprawdź, jak aktualnie wygląda Macaulay Culkin, który gra główną rolę tytułowego Kevina.

Święta bez Kevina? To niemożliwe! Choć pewnie wszyscy znamy go już na pamięć, jakimś cudem ta produkcja wciąż bawi miliony ludzi. W te święta widzowie Polsatu zobaczą Kevina, aż dwa razy: w wigilię oraz w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia o godzinie 16:30.

Macaulay Culkin dzisiaj

To zaskakujące, bo od premiery filmu „Kevin sam w domu” minęło już 31 lat. Macaulay Culkin, czyli filmowy Kevin, był wówczas dziesięciolatkiem. W sierpniu 2021 roku aktor skończył 41 lat. Jeden z amerykańskich serwisów zestawił niedawno ze sobą dwa zdjęcia Culkina: aktualne oraz zrobione 21 lat temu.

 

Można powiedzieć, że przez te wszystkie lata aktor niewiele się zmienił i wciąż zachowuje charakterystyczne rysy twarzy. Padają złośliwe pytania, czy Macaulay ma tak dobre geny, czy może zna tak dobrego chirurga plastycznego?

 

2 Komentarze
  1. Bonus d'inscription à Binance mówi

    Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://www.binance.com/fr/register?ref=RQUR4BEO

  2. relaxing october coffee jazz mówi

    relaxing october coffee jazz

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.