Jeff Goldblum projektuje własny model okularów!

1

Jeff Goldblum jest znany z wielu rzeczy. Przed wszystkim z bycia aktorem, a także towarzyszącej temu entuzjastycznej i ekscentrycznej osobowość.

Kolejna rzecz, z której słynie legendarny człowiek renesansu? Jego wieloletnie zamiłowanie do wyrazistych okularów. Tak więc, oczywiście, Goldblum połączył siły z jednym z najlepszych producentów w branży – Jacques Marie Mage z Los Angeles – aby stworzyć trio oprawek z limitowanej edycji.

Jeff Goldblum zaprojektował własne okulary
Jacques Marie Mage

Założona w 2015 roku firma Jacques Marie Mage tworzy duże, odważne oprawki, które uwielbiają wielcy hollywoodzcy faceci. Powiedzenie, że Goldblum jest fanem marki, może być niedopowiedzeniem. Nosi oprawki od lat i nie boi się, powiedzieć, że ta marka jest jego ulubioną produkującą okulary. Współpraca między nimi jest więc naturalna.

Jeff Goldblum zaprojektował własne okulary
Jacques Marie Mage

Oprawki „Jeff” — masywna sylwetka ze zrównoważonymi detalami, zaprojektowana przez mężczyznę  dla mężczyzny— są oferowane w trzech różnych wersjach kolorystycznych, w tym w dwóch stylach optycznych oraz w wersji przeciwsłonecznej. Każda para oprawek wykonywana jest ręcznie w Japonii z najlepszych materiałów. Nakład oprawek jest limitowany do 500 egzemplarzy.

Jeff Goldblum okulary
Jacques Marie Mage
Jeśli chodzi o okulary, możesz zaufać Goldblumanowi. Nosił prawie każdy styl okularów, od przyciemnianych soczewek przez przezroczyste oprawki po gigantyczne formy. W ciągu jego dziesięcioletniej okularowej kariery, jegowybory okularów zdecydowanie częściej były trafione, aniżeli chybione. Więc jeśli szukasz nowej pary oprawek, być może pochyl się nad połączeniem dziwacznego uroku i wysokiej jakości stylu. Wszystko to mogą zaoferować tylko oprawki zaprojektowane przez Goldblumana.
1 komentarz
  1. bossa nova cafe jazz mówi

    bossa nova cafe jazz

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.