Jacek Jelonek w Tańcu z Gwiazdami!

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Jedynym z gorętszych newsów tego tygodnia będzie na pewno informacja, że Jacek Jelonek potwierdził udział w telewizyjnym show Polsatu – Taniec z Gwiazdami i zamierza utworzyć pierwszą w historii polskiej telewizji parę męsko – męską.

Jak donosi magazyn Replika, za pomponik.pl
W nowej. 26. edycji „Tańca z gwiazdami” zatańczy Jacek Jelonek, czyli tytułowy „Prince Charming” z gejowskiego randkowego reality show emitowanego w zeszłym roku na tvn-owskim Playerze. Co więcej, Jacek Jelonek zamierza tańczyć z mężczyzną. Byłaby to pierwsza męsko-męska para w „TzG”!

Ta edycja (13. w Polsacie, 26. w ogóle) zapowiada się na pełną niespodzianek, zwrotów akcji oraz gorących medialnych nazwisk. Portal WirtualneMedia.pl podał pierwsze potwierdzone przez producenta nazwiska.

Pierwszymi uczestnikami oficjalnie potwierdzonymi uczestnikami 13. edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” są: detektyw Krzysztof Rutkowski, prezenterka i instagramerka Ilona Krawczyńska, aktor Łukasz Płoszajski oraz kolarka górska Maja Włoszczowska. Nieoficjalnie wiadomo też o udziale Magdy Mołek, youtuberki, w przeszłości gwiazdy TVN. Cały czas pojawiają się kolejne nazwiska. (…) W programie ma się pojawić także Małgorzata Rozenek-Majdan, która przez ostatnie 10 lat związana byłą z Grupą TVN.

Show Polsatu, będzie można oglądać w każdy poniedziałek, o godzinie 20.00.

Więcej o programie „Prince Charming” (Player, TTV) przeczytasz poniżej.

Prince Charming – ruszyło pierwsze polskie gejowskie reality show

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.