Ile zarabia kościelny? Okazuje się, że całkiem dobrze

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Żyjemy w trudnych i niepewnych czasach. Sytuacja geopolityczna nie jest najlepsza, gospodarka się chwieje, ceny szaleją, a za rogiem czai się kolejna odsłona covidowego serialu. W dodatku, jak pokazują badania, coraz więcej ludzi ma dość swojej pracy, czuje się wypalona i najchętniej rzuciłaby wszystko i uciekła jeszcze dalej niż w Bieszczady (byle dalej od naszego rosyjskiego sąsiada). Druga połowa chętnie znalazłaby sobie spokojniejszą, mniej wymagającą pracę, która pozwalałaby na work-life-balance z prawdziwego zdarzenia.

Z pomocą przychodzi portal Aplikuj.pl, na którym właśnie pojawiła się oferta pracy na „Kościelnego”. Ofertę pracy opublikowała Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli.

Szczegóły oferty pracy na kościelnego

Okazuje się, że wymagania nie są wygórowane. Wymagana jest podstawowa znajomość Liturgii, asertywność, niekaralność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich. Praca jest dostępna od zaraz, w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie to nawet 7 800 PLN brutto, czyli ponad 5,5 tysiąca netto.

A może jakieś dodatkowe benefity?

Parafia gwarantuje codzienny domowy obiad, jako benefit. Zastanawialiśmy się jednak, czy przy okazji takiej oferty nie powinny się pojawić dodatkowe „boskie” dodatki. Kościół to w końcu stabilna, międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku, której zaufało miliony klientów na całym świecie. Proponujemy zatem, by w pakiecie benefitów, były zagwarantowane takie elementy jak: wieczne zbawienie, opłatkowe środy, winne piątki i zniżki do nieba.

Oferta pracy dostępna tutaj.

Grecka Odyseja tak boska, że pozazdrościłby nam sam Odyseusz

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.