Prince Charming – ruszyło pierwsze polskie gejowskie reality show

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

Na platformie Player.pl można obejrzeć pierwsze dwa odcinki nowego randkowego reality show „Prince Charming”. 13 polskich gejów walczy o względy tytułowego księcia.

„Prince Charming” można już oglądać na platformie Player.pl. Pierwsze dwa odcinki udostępniono użytkownikom we wtorek, 12 października. Nowy program był szczególnie promowany w mediach skierowanych do społeczności LGBT+. Bo to pierwsze takie gejowskie reality show realizowane dla polskiej telewizji.

Kim jest książę?

Głównym bohaterem polskiej edycji programu jest Jacek Jelonek. To 34-letni przystojniak doskonale znany w branży fashion. Polski model ma na swoim koncie sesje zdjęciowe dla wielu prestiżowych czasopism z całego świata. Jednym z największych sukcesów w jego karierze jest współpraca z samym Mario Testino dla Vogue España.

Jacek Jelonek jest Prince Charming w show TVN. Kim jest? Co robi? Ile ma lat?

Chociaż nadal od czasu do czasu pojawia się obiektywem, to bycie modelem nie jest już jego jedynym zajęciem. Co ciekawe książę polskiej edycji „Prince of Charming” studiował architekturę przestrzeni. Jacek przedstawia się także jako amator podróży, producent oraz profesjonalny jeździec.

Na czym polega program?

O względy polskiego „księcia z bajki” w programie walczy aż 13 mężczyzn. Na hiszpańskim lądzie, panowie odcięci od świata zewnętrznego zabiegają o względy tytułowego bohatera. Zadaniem Jacka jest przeprowadzanie spotkań grupowych oraz randek z każdym z uczestników. Książe będzie stopniowo eliminować z programu kolejnych mężczyzn, którzy nie spełnią jego oczekiwań. W finale randkowego show będzie musiał podjąć decyzje, z którym z facetów chce stworzyć dłuższą relację.

Jacek Jelonek nie chciał brać udziału w programie

„Początkowo byłem na nie. Pomyślałem, że ani Polska nie jest gotowa, ani ja” – mówił w wywiadzie Jelonek.

Książe z bajki przyznał, że miał obawy przed wzięciem udziału w programie — głównie ze względu na obecne traktowanie społeczności LGBT+ w naszym kraju. Finalnie po wielu rozmowach z producentami Jacek dał się przekonać. Decydujący wpływ na jego decyzję miał być sposób pokazania osób LGBT w programie. Stwierdził, że warto być częścią zmiany albo „przynajmniej ją zapoczątkować.”

„[Program, Red.] ma przede wszystkim pokazać nas oraz to, jacy jesteśmy, a jesteśmy różni – i to jest najfajniejsze. Program przybliży problemy, z którymi zmagamy się na co dzień. Nie możemy otwarcie mówić o swojej miłości, publicznie chodzić za rękę, zalegalizować swoich związków. Dużo osób ma mylne pojęcie o tym, kim są osoby LGBT. Niektórzy mylą to pojęcie z pojęciem pedofilii. Przez to, że ten program będzie podany w wersji rozrywkowej, wiele poważnych tematów w nim poruszonych będzie mogło być w łatwiejszy sposób przyswojonych.” – kontynuuje.

Program przedstawi nie tylko romanse z księciem, ale również (co ważniejsze) osobiste przeżycia uczestników związane z coming outem czy bolesnymi uprzedzeniami innych. Niektórzy z nich ujawnili się dopiero w programie!

Jacek Jelonek księciem w "Finding Prince Charming". To o niego będą walczyć mężczyźni! Wideoportal.TV - Plotki - Gwiazdy - Komentarze | WideoPortal.tv

Czy to nie kolejny program nabijający popularność uczestników?

Zdecydowanie jednym z ciekawszych aspektów jest to, czy uczestnicy „Prince Charming” przyszli tam szukać miłości czy popularności. Jeżeli chodzi o produkcję „Hotel Paradise” oczywistym było, że udział w tym reality show służył w głównej mierze wybiciu się, w branży celebryckiej. Mamy nadzieję, że założenie programu zostanie utrzymane i książę odejdzie z tym jedynym.

Kolejny odcinek już dziś

Program „Prince Charming” składa się z 21 odcinków, będą udostępniane w każdy wtorek i czwartek.
Najnowszy odcinek programu zostanie wyemitowany w dniu dzisiejszym (czwartek, 14.10.2021) po godzinie 20:00 na platformie Player.pl

 

4 Komentarze
 1. nimabi mówi

  Thank you very much for sharing, I learned a lot from your article. Very cool. Thanks. nimabi

 2. Inscreva-se mówi

  Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://accounts.binance.com/pt-PT/register?ref=B4EPR6J0

 3. Binance账户 mówi

  Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://accounts.binance.com/zh-CN/register-person?ref=V2H9AFPY

 4. Registrēties mówi

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.