Policja: piosenkarz Derulo zaangażowany w bójkę w Las Vegas

Ten artykuł przeczytasz w minutę

1

We wtorek, znany artysta pop i R&B Jason Derulo brał udział w bójce z dwiema osobami, ale jak podała policja: piosenkarz, tancerz i gwiazda TikTok nie został aresztowany ani wezwany do składania zeznań.

Policja Las Vegas poinformowała w oświadczeniu, że bójka została zgłoszona po drugiej w nocy w klubie nocnym w kurorcie Aria i że Derulo „pobił dwie osoby”. Policja nie odnotowała żadnych obrażeń.

E-maile wysłane przez amerykańskie media do agenta i menedżera Derulo z prośbą o komentarz pozostały zignorowane.

Według doniesień medialnych, w tym wideo zamieszczonego na stronie o celebrytach TMZ (patrz niżej), 32-letni Derulo uderzył co najmniej jedną osobę w pobliżu schodów ruchomych po tym, jak ktoś go przeklął i nazwał imieniem innego muzyka, Ushera.
FILM ZE ZDARZENIA

„Ofiary nie chciały wnieść oskarżenia przeciwko Derulo”, powiedziała policja, a ochrona poleciła Derulo opuścić hotel.

Policja powiedziała, że ​​nie sporządzono żadnego raportu policyjnego, ponieważ zaangażowane osoby nie chciały wnieść oskarżenia.

Derulo sprzedał miliony piosenek od 2009 roku i ma na swoim koncie 11 platynowych singli, w tym „Wiggle”, „Talk Dirty”, „Want to Want Me” i „Whatcha Say”. W Polsce zasłynął z występu na Sylwestrze 2021/2022 w Zakopanym organizowanym przez TVP2.

1 komentarz
  1. heavenly music mówi

    heavenly music

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.