Snowpiercer sezon 3 – zobaczcie najnowszy zwiastun

Ten artykuł przeczytasz w minutę

2

Snowpiercer powraca z trzecim sezonem i będzie dostępny na całym świecie. Sprawdź czego możemy się spodziewać w trzecim sezonie Snowpiercer i kiedy będzie dostępny na całym świecie w serwisie Netflix.

Dla tych, którzy nie nadążają za serialem lub nie są jeszcze wprowadzeni, Snowpiercer to seria TNT, która zamienia film Bong Joon-ho z 2013 roku w zserializowany format.

Wszystko o serialu Snowpiercer. Kiedy premiera kolejnego sezonu na platformie Netflix? - Scroll

Serial rozpoczął się w maju 2020 roku po latach rozwoju. Netflix zabezpieczył prawa do serialu na arenie międzynarodowej, a przez ostatnie 2 sezony nowe odcinki były publikowane tygodniowo.  Produkcja jest oznaczana jako oryginalny serial Netflix i tak będzie również w trzecim sezonie.

Kiedy trzeci sezon Snowpiercera będzie dostępny na Netflixie?

Premiera pierwszego odcinka 3. sezonu odbędzie się 24 stycznia 2022 na TNT, natomiast już dzień później, tj. 25 stycznia 2022 najnowszy odcinek będziemy mogli zobaczyć na platformie Netflix.

snowpiercer nowy na netflixie

Snowpiercer sezon 3 – co pokaże najnowszy sezon?

W nowych odcinkach Layton (Daveed Diggs) będzie jechać ze swoją ekipą małym „pirackim pociągiem”, szukając Melanie (Jennifer Connelly). Wszystko po to, aby odnaleźć miejsce, gdzie można by odtworzyć cywilizację. W tym samym czasie pan Wilford (Sean Bean) umacnia swoją pozycję i trzyma wszystkich pod swoim żelaznym butem na Snowpiercerze. Pojawi się także nowa bohaterka Asha, grana przez Archie Panjabi.

2 Komentarze
  1. 20bet mówi

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

  2. binance konta izveide mówi

    Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://accounts.binance.com/lv/register-person?ref=S5H7X3LP

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.