Zinedine Zidane twarzą najnowszej kolekcji marki adidas Y-3

Ten artykuł przeczytasz w minutę

Świętując 20. rocznicę współpracy pomiędzy adidasem i Yohji Yamamoto, Zinedine Zidane po raz kolejny stanął na czele kolekcji Adidas Y-3 Wiosna/Lato 2022.

Najnowsza kolekcja Y-3 Adidas i Yohji Yamamoto na wiosnę/lato 2022 to pierwszy rozdział obchodów 20-lecia marki. Zinedine Zidane ponownie powraca, łącząc się z marką w celu stworzenia wizualizacji, które pojawiły się w kampaniach i podczas pokazów mody w 20-letniej historii Y-3.

Kampania została nazwana „20 lat: przekodowanie”. Do jej realizacji zaproszono reżysera i fotografa z południowego Londynu, Gabriela Mosesa. Rozpoznawalny na całym świecie Francuz kilkakrotnie współpracował z Y-3, w tym chodził na pokazach i występował w wielu kampaniach reklamowych. Teraz Zidane reprezentuje kluczowe momenty z 20-letniej historii marki i przedstawia je na nowo.

Zinedine Zidane Y-3 Ad Campaign Spring 2022

Kampania Zidane reprezentuje interwencję – moment refleksji, aby spojrzeć wstecz na postacie mające kultowy związek z Yohji Yamamoto i Y-3” – wyjaśnił Jamie Reid, dyrektor kreatywny kampanii. „Połączenie jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów z Gabrielem Mosesem, niesamowitym artystą nowego pokolenia, oferuje nową interpretację przeszłości, teraźniejszości i przyszłości marki”.

Zinedine Zidane Y-3 Kampania Piłka Nożna Wiosna 2022 r.

 

„Połączenie jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów z Gabrielem Mosesem, niesamowitym artystą nowego pokolenia, oferuje nową interpretację przeszłości, teraźniejszości i przyszłości marki”.

Zinedine Zidane Y-3 Kampania Wiosna 2022 Czarno-biały

 

Kolekcja wiosna/lato 22 adidas Y-3 jest dostępna na adidas.com/y-3

 

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.