„Taniec z gwiazdami” – Jacek Jelonek ma partnera!

Ten news przeczytasz w mniej niż minutę

Jacek Jelonek ma partnera do tańca, z którym wkrótce rozpocznie podbój parkietu „Tańca z gwiazdami”. Kto jest trenerem Jelonka? To nazwisko może was zaskoczyć!

Jacek Jelonek – kim jest kawaler z gejowskiego reality show „Prince Charming Polska”? - Glamour.pl

Zbliżająca się 13. edycja „Tańca z gwiazdami” od samego początku wzbudza wielkie emocje. Na początku lipca pisaliśmy o zapowiedzi pierwszej męsko-męskiej parze, która weźmie udział w programie Polsatu. Chociaż oficjalnie nie mówi się jeszcze kim jest trener polskiego Prince Charming, to w sieci pojawiają się liczne przecieki!

- Advertisement -

Wieści o jednopłciowej parze zdecydowanie zrobiły szum w mediach. Internautów zżerała ciekawość kim będzie partner Jacka Jelonka. Jednak jak donosił serwis WP Gwiazdy wybór partnera nie był taki prosty. Podobno żaden z byłych uczestników polskiej edycji nie zdecydował się na trenowanie i występowanie z Jackiem Jelonkiem. Wspólnego uczestnictwa odmówił m.in. Rafał Maserak oraz Stefano Terrazzino. Jak pisał portal Poptown obawiali się oni o swój wizerunek.

 

Jacek Jelonek zatańczy z zagranicznym tancerzem?

Jak udało nam się ustalić, partnerem pierwszego polskiego „Prince Charming”, zostanie tancerz pochodzący z Wielkiej Brytanii, Michael Danilczuk. Jelonek przedstawił swojego partnera tanecznego na Instagramie.

Kim jest Michael Danilczuk?

Na stronie Polsatu możemy dowiedzieć się m.in. że naturalny talent i predyspozycje do tańca Michael Danilczuk odkrył w wieku 7 lat i już rok później startował w pierwszych zawodach. Na liście jego sukcesów jest między innymi wicemistrzostwo Polski juniorów. Reprezentował nasz kraj na wielu prestiżowych turniejach.

Przez wiele lat występował zawodowo, podróżując po całym świecie. Wielokrotnie był choreografem w brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” o nazwie „Strictly Come Dancing”. Występował nawet przed królową Anglii! W 2020 roku wraz z partnerką został zwycięzcą emitowanego na antenie telewizji BBC programu „The Greatest Dancer””. Oprócz tego prowadzi szkołę tańca „Michael Dance Studio” w Londynie.

 

 

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.