Streetstyle modą z najwyższej półki? Teraz to możliwe

Ten artykuł przeczytasz w 2 min

1

Jeszcze jakiś czas temu odzież robocza i militarna kojarzyła się głównie z funkcjonalnością. Streetstyle był domeną sportowców i artystów Hip-Hopowych. Od niedawna moda uliczna obejmuje również atrakcyjny segment premium. A to wszystko dlatego, że popularnością streetwearu zainteresowali się światowej sławy projektanci mody i ekskluzywne marki modowe. 

 

Moda premium – teraz popularna

Przez dziesięciolecia myśleliśmy, że moda z najwyższej półki może być prezentowana tylko na wybiegach i jest przeznaczona dla celebrytów. Taka odzież nie miała nic wspólnego z wygodnymi ubraniami noszonymi na ulicach miast na całym świecie. Teraz to się zmieniło. Ostatnio jesteśmy świadkami wyjątkowego związku między streetwearem, a markami premium. Światowej sławy projektanci często szukają inspiracji w trendach ulicznych i łączą je z wyrafinowanym designem. Dzięki temu odzież doceniają nie tylko nieliczni wybrańcy, ale także ci z nas, którzy cenią sobie wysokiej jakości streetwear.

Streetwear premium? Co to właściwie jest?

Jeśli po raz pierwszy widzisz frazę „premium streetwear”, możesz się zastanawiać, o co chodzi. Dobrym przykładem marki specjalizującej się w high-endowej odzieży ulicznej jest Wood Wood z Danii. Ta marka tworzy ekskluzywne ubrania inspirowane odzieżą roboczą. Ta odzież jest powszechnie uznawana za wyjątkowe połączenie komfortu i przyciągającego wzrok designu. To samo można powiedzieć o Norse Project – kolejnej skandynawskiej marce znanej z najwyższej jakości odzieży roboczej.

Military Streetwear Pants | clothestores

Zapewne zauważyłeś, że odzież militarna również wraca do mody. Chociaż ta ten segment przemysłu odzieżowego był kiedyś zarezerwowany głównie dla wojska, dziś na ulicach miast można zobaczyć bojówki i kurtki typu bomber. Takie ubrania są teraz tworzone przez najsłynniejszych projektantów mody. Odzież militarna prezentowana jest nawet na wybiegach podczas najważniejszych wydarzeń modowych.

DC-Based Men's Streetwear Brand Premium is Hosting a Pop-Up at Union Market | Washingtonian (DC)

Spełnienie oczekiwań współczesnych konsumentów

Czego oczekujesz od nowoczesnej odzieży streetwear premium? Unikalny design, doskonałe wykonanie, odporność na intensywne zużycie… ale to nie wszystko! Współcześni klienci są dość wymagający. Inną rzeczą, na której im zależy, jest sposób produkcji ich ubrań. Dlatego znane na całym świecie marki stawiają na zrównoważony rozwój i przyjazne dla środowiska procesy produkcyjne. Dążą również do przestrzegania zasad Sprawiedliwego Handlu.

1 komentarz
  1. To mt tài khon binance mówi

    Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://accounts.binance.com/vi/register?ref=IQY5TET4

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.