Tymek, Brodka i Urbanski śpiewają „Ostatni” w teledysku promującym „Rojst’97”

Ten artykuł przeczytasz w minutę

4

Od dzisiaj na Netflix możemy oglądać „Rojst’97”, będący kontynuacją historii „Rojst” przygotowanej jeszcze na zlecenie Showmax . We wtorek na youtube wytwórni Kayax pojawił się teledysk promujący nowy sezon serialu, do którego prawa przejął Netflix.

Jak w to wpadniesz, to koniec… Kultowy utwór Edyty Bartosiewicz „Ostatni” w wersji Tymka, Brodki i Urbanskiego jest przedsmakiem serialu ROJST ’97. Serial obejrzycie już 7 lipca. Tylko na Netflix. Gwiazdą klipu jest Monika Brodka. Brodka oraz Tymek i Urbanski na nowo interpretują znane wielu Polakom wersy „Gdy Ciebie zabraknie, i ziemia rozstąpi się w nicości trwał…”.

W teledysku poza Brodką występują także aktorzy grający w serialu – Magdalena Różczka, Piotr Fronczewski oraz Łukasz Simlat.

4 Komentarze
  1. Compte Binance gratuit mówi

    Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://accounts.binance.com/fr/register?ref=FIHEGIZ8

  2. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

  3. binance- mówi

    Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

  4. I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

Zostaw komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.