Pharrell Williams łączy siły z Louis Vuitton

Tego newsa przeczytasz w dwie minuty

Louis Vuitton ogłosił, że Pharrell Williams został nowym dyrektorem kreatywnym ds. mody męskiej, a jego pierwsza kolekcja zostanie zaprezentowana podczas Tygodnia Mody Męskiej w Paryżu w czerwcu przyszłego roku. Wszechstronny twórca, autor oraz muzyk obejmie to prestiżowe stanowisko dyrektora artystycznego po śmierci amerykańskiego projektanta oraz dyrektora naczelnego mediolańskiego domu mody Off-White — Virgila Abloha.

Pharrell Williams wizjoner i kreator

Williams, znany jako wizjoner o kreatywnym zasięgu od muzyki po sztukę i modę, zyskał światową sławę i stał się ikoną popkultury. Zgodnie z wartościami innowacji, pionierskiego ducha i przedsiębiorczości Louisa Vuittona, jego twórcza wizja bez wątpienia przyczyni się do wprowadzenia marki w nowy i ekscytujący rozdział. Prezes i dyrektor generalny Louis Vuitton, Pietro Beccari, wyraził swoje zadowolenie z powrotu Williamsa do domu, po ich wcześniejszej współpracy w latach 2004 i 2008 dla marki Louis Vuitton.

„Cieszę się, że mogę powitać Pharrella Williamsa z powrotem w domu, po naszej współpracy w latach 2004 i 2008 dla Louis Vuitton, jako naszego nowego dyrektora kreatywnego ds. mody męskiej. […] Jego twórcza wizja wykraczająca poza modę bez wątpienia poprowadzi Louis Vuitton ku nowemu i bardzo ekscytującemu rozdziałowi”, wspomina Pietro Beccari, prezes i CEO Louis Vuitton.

Pharrell Williams – mistrz łączenia mody wysokiej ze streetową

Pharrell Photo by: Cass Bird

Pharrell Williams to osoba znana z łączenia modowej elegancji z elementami stylu ulicznego. Poniżej przedstawiam kilka przykładów, jak w swoich stylizacjach łączy te dwa style:

  1. Buty Adidas x Chanel – Pharrell Williams zaprezentował na jednym z wydarzeń bardzo interesujące połączenie butów sportowych z elementami mody wysokiej. W tym przypadku był to model Adidas wykonany z materiału z charakterystycznym logo Chanel.
  2. Płaszcz Balenciaga z kapturkiem – Williams często wybiera elementy od znanych marek, ale łączy je w taki sposób, aby zyskać nowy, unikalny wygląd. W tym przypadku wybrał bardzo elegancki płaszcz Balenciaga, ale dodał do niego kaptur, który dodaje do stylizacji bardziej ulicznej energii.
  3. Kapelusz Vivienne Westwood – W innym przypadku, Pharrell Williams wybrał bardzo modny kapelusz od Vivienne Westwood i połączył go z jeansową kurtką i butami sportowymi, aby stworzyć bardziej casualową stylizację.
  4. Torebka Chanel – Pharrell Williams lubi eksperymentować z dodatkami, a jednym z jego ulubionych jest torebka Chanel, która dodaje elegancji do jego ulicznych stylizacji.
  5. Kurtka Adidas x Human Made – Pharrell Williams jest często widywany w projektach, które sam stworzył, takich jak linia odzieży Adidas x Human Made, która łączy sportowy styl z eleganckimi elementami. Jego kurtka z tej kolekcji łączy w sobie elementy klasycznej marynarki z nowoczesnym krojem, który nadaje jej bardziej miejski charakter.

Kim jest Pharrell Williams?

Pharrell Williams to nie tylko znany muzyk, ale także projektant i przedsiębiorca modowy. W początkach lat 2000 stworzył swoje marki odzieżowe, Billionaire Boys Club i Ice Cream, łącząc modę uliczną z modą luksusową. W 2008 roku artysta nawiązał współpracę z marką Louis Vuitton, projektując linię okularów przeciwsłonecznych. Williams prowadzi również markę Human Made wraz z dyrektorem kreatywnym Kenzo i od wielu lat współpracuje z Adidas Originals. Był również bliskim przyjacielem zmarłego dyrektora artystycznego Virgila Abloha.

Źródła: Louis Vuitton, Instagram, KMag

Gwiazda serialu Netflix „Szkoła Dla Elity” Manu Rios w kontrowersyjnej sesji dla Man About Town

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

error: Treści MENSIDER.COM są chronione.